Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


QAnon

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

QAnon arba Q-Anon (neteisingai dar pavaninama "Quanon") - tokia neaiški pasaulinė incelių grupuotė, kur susimetę visokie veikėjai, kaip Kugelis, Kazimieras Juraitis, Mindaugas Puidokas ir dar kažkas[1]. Panašu, kad nors lietuviškame Facebook šita nesąmonė pririnko kelis tūkstančius narių, didžioji tų narių dauguma susiėjo į grupę tik tam, kad paspoksotų į visokius rinktinius dibilus.

Lietuvoje visą šitą QAnon kliedesį 2020 metų balandžio 10 dieną iškilmingai surengtoje feisbukinės televizijos laidoje pristatė Vadimas Zizas ir Ugnius Kiguolis.

Jei norite suprasti, kas tas QAnon - tai či tiesiog krūva nesąmonių, kuri apjungia chemtreilus, psihcotronus, kažkokią masoneriją, iliuminačius, įmaišo valstybę valstybėje (aka deep state), o paskui dar prikabina pasakojimus, kad Trumpas ir Putinas išgelbės planetą.

O angliškame QAnon dar galima atrasti visokias paslaptingas santrumpas, kaip kad "WWG1WGA", bet pasiaiškinus apie jų reikšmę, paaiškėja, kad ten primityvus bulšitas, skirtas protui knisti, panašiai kaip "Visų šalių proletarai, vienykitės" ar "Visi už vieną - vienas už visus" - taip ir šita panašiai: "Where We Go One We Go All". Taip ir visa organizacija tokia - protą paknisanti, bet išties iš jokių narių nesusidedanti, o tik sudaryta iš nemokamų bezdalų.

Pipedija pranašauja, kad šita nesąmonė išnyks ir liks užmiršta kartu su koronaviruso pabaiga. Vienok kol kas visokie prietrankos, raidę Q pavertę savo durnumo demonstravimo įrankiu, yra aktyvūs ir savimi pasitikintys. Kai kurie, būna, netgi Lietuvoje skelbiasi, kad ateis greitai laikais ir visi kas iš jų tyčiojosi, bus nubausti.


QAnon idėjos

QAnon idėjos labai paprastos: jie ėmė ir susistematizavo visas sąmokslo teorijas į vieną. Na, gal ne visas, gal kažkurių keistenybių ir netraukė, bet bendrai tai sukišo ką papuola į ką papuola ir gavosi kompleksiniai sistematizuoti kliedesiai, t.y., norėjome pasakyti, paaiškinimas viskam ir išvis atsakymas į svarbiausią gyvenimo, Visatos ir visko klausimą. Žodžiu, gavosi supersisteminė konspiracijos teorija, apimanti įvairias gyvenimo sritis ir turinti aiškius apofenijos požymius.

Esminės QAnon idėjos labai paprastos, kaip ir jų teiginiai:

 • Šiaurės Korėjos vadas Kim Jong Unas yra paklusnus CŽA statytinis
 • Angela Merkel yra Adolfo Hitlerio anūkė
 • Kiekvienas masinis šaudymas, kurį surengia visokie bepročiai - tai tikslingai organizuota kažkokios organizacijos (matyt, pačių QAnon)
 • Barack Obama, Hillary Clinton ir George Soros kartu su savo sėbrais ruošiasi užgrobti valdžią JAV, o paskui ir visoje planetoje
 • Tie patys Barakas Obama, Hilarė Klinton ir Džordžas Sorošas yra pedofilai, kurie vadovauja pasauliniam prekybos vaikais tinklui
 • Miulerio tyrimas, kuris tyrė Donald Trump sąsajas su Rusija, išties buvo antiperversmas, kur Donaldas Trampas išties slapta pasamdė tą Miulerį, kad jis tuo metu nepastebimai ištirtų JAV demokratų partiją
 • Kai kurios Holivudo žvaigždės išties yra pedofilai
 • Rotšildai yra pasaulinio satanistinio kulto lyderiai
 • Donald Trump greitai pasiųs Baraką Obamą, Hilarę Klinton ir visus jų sėbrus į Gvantanamą - tam jau viskas paruošta. Ta operacija vadinasi "Audra" ("The Storm") ir jau greitai greitai įvyks.
 • Išties tie svarbiausieji Trumpo oponentai jau yra suimti ir nešioja apykojes, kad negalėtų pabėgti. Tiesiog viskas kol kas slepiama, kad per anksti nepaaiškėtų, kai ateis ta diena Q, kur visus kitus suims.
 • Koronavirusą sukūrė toksai Bill Gates, kuris dar penkiais metais anksčiau užpatentavo vakciną nuo koronaviruso. Visas tas koronavirusas yra skirtas tam, kad išnaikinti žmoniją - toksai Bill Gates sumanymas.
 • Dar yra be to, milžiniški kiekiai, tūkstančių tūkstančiai užantspauduotų bylų, kurios laukia savo dienos, ir po visų tų masinių suėmimų bus paskelbtos.
 • O dar yra specialūs slapti tuneliai, raižantys visą planetą. Jie yra įvairiuose gyliuose, nuo šimtų metrų iki daugelio kilometrų, ir jie yra naudojami slapto pedofilų tinklo, kuris tais tuneliais gabena narkotikus (kuriuos slapta į maistą pila Qanon dalyviams) bei pagrobtus vaikus, kuriais prekiauja.
 • Ir be abejonės, šimtai tūkstančių ir milijonai visokių prietrankų visame pasaulyje žino visas tas slaptas detales apie būsimą "Audros" operaciją, bet štai visokie tie slapti sąmokslininkai, kuriuos suimdinės - nieko nei neįtaria.

Be šitų teiginių, QAnon skelbia dar ir visokias žinutes, kur aiškina, pvz., kad Hillary Clinton bus suimta ar panašiai, bet kai nieko panašaus neįvyksta, tai irgi randa viskam labai paprastą paaiškinimą: esą tai buvo tikslinga dezinformacija, skirta tam, kad būtų apgauti visokie negeranoriai, linkintys QAnon organizacijai blogo. Tokiu būdu kiekvienas QAnon pravalas tampa tiktai dar vienu jų teisumo įrodymu, nes jie tada pareiškia: "va, mes tyčia taip pasakėm, nes žinojome, kad bus priešingai"!

Be visų šitų kliedesinių idėjų QAnon veikėjai kartais dar skleidžia ir kitokias žinutes, kurios būna paslaptingos ir niekam nesuprantamos, kaip kokie tai kodai. Tai kažkoksai tyrėjas Mark Burnett kartą panagrinėjo tokias žinutes ir paaiškėjo, kad raidės jose eina arba kaip šalia esantys klavišų raidės, arba kaip priešinguose klaviatūros šonuose esančios raidės. Kitaip tariant yra visi požymiai, kad visokie menamai šifruoti QAnon pranešimai tėra ne kas kita, kaip randomu pavarytas stuksenimas abiejų rankų pirštais per klaviatūrą.


Čia jums skrynšotas, kad galėtumėte natūraliai įsivaizduoti QAnon publikos entelektą, kuris neretai ryškiai sublizga.

QAnon istorija

Prasidėjo viskas, kaip jau su dabartinėmis nesąmonėmis pasitaiko, kažkur 4chan, kur vieną mielą 2017 metų spalio 28 dieną į /pol/ (politikos čanas) atvarė kažkoksai anonimas ir ėmė aiškinti eilinius vėjus apie tai, kaip viskas supersta sąmokslais. Pats save jis pristatinėjo kaip kokį tai "Q Clearance Patriot", kas reikštų, jog jis turintis priėjimą prie visos slapčiausios JAV medžiagos, nes Q slaptumo lygis reiškia teisę valdyti JAV Energijos departamento informaciją - o tas departamentas atsakingas už branduolinį ginklą.

Taigi, vat šitaip superslaptu branduoliniu agentu prisistatęs anonimas ėmė pezėti apie tai, kaip dabar "tyla prieš audrą" ("Calm Before the Storm"), ir mėtyti užuominas apie kažkokius Donaldo Trampo pasisakymus. Paskui ėmė išvedžioti, kad išties tai bus įvykis, kur tūkstančiai visokių įtariamųjų bus suimti, įkalinti ir paskui nužudyti.

Kadangi 4chan chebra viską priėmė pakankamai rimtai, kad imtų kurti visokias mėmes ir vadintų tą vyriausybės agentą bybčiulpiu, fagu, retardu ir kitais epitetais, tai ilgai visa šita nesąmonė nesitęsė ir jau po kelių dienų anas anonimas ėmė plūstis, kad visas 4chan yra infiltruotas ir dirba valdžiai. Taigi, slaptasis agentas-anonimas persikėlė į daug menkiau žinomą, o tiesą sakant, ir išvis niekam neįdomų 8chan, kuriame sėdi visokie realūs naciai, inceliai ir panašūs, keistais būdais persimaišę su pedofilinės pornografijos skleidėjais ir mėgėjais.

Štai tenai visos idėjos ir suklestėjo, nes kažkuo pasirodė visiems labai įdomios. Kadangi anonimas buvo anonimiškas, tai visi šitie durniai nutarė pasivadinti Anon, bet kadangi tasai anonimas pezėjo, kad visas šitas suėmimas vykdomas pagal Q slaptumo lygį (tipo, kad tai branduolinė programa) - tai pasivadino visi Q-Anon arba QAnon, su raide Q.

Paskui, per sekančius kelis metus, visas šitas QAnon šlamštas buvo tarpais vis papildomas kažkokiomis naujomis nesąmonėmis, platinamas per visokias rudo polinkio Reddit grupes, kol galų gale prasimušė į Facebook. Kadangi Facebook renkasi jau visai patys rinktiniausi dibilai, tai tenai visas šitas šlamštas surado sau kažkiek naujos terpės, o galų gale užkabino ir lietuviškus puspročius.


Dar žr.

Kai kurie pastebi, kad apytiksliai maždaug 99,9% dibilų, kurie tiki ta QAnon teorija, netgi nežino, kas yra 8chan ar 4chan. Daugiau kaip pusė jų netgi nežino, kas yra Twitter, per kurį būna skleidžiami tie QAnon kliedesiai. Tai reiškia, kad dauguma tas istorijas išgauna iš neaišku kur. Tuo tarpu tikrasis žaidimas tėra kažkoks MMORPG pagrindu veikiantis LARP, kurio stebėtojai yra tokie durni, kad patys nesupranta ką mato ir todėl užkimba.

Kitaip tariant, išties tai atsikartoja ta pati istorija, kaip Umberto Eco aprašyta "Fuko švytuoklė", kurioje keli senovės larperiai įkliuvo į spąstus, kuriuos patys nesupratę nejučia sau ir paspendė, o visa fantazija netyčia pavirto į save kuriančią realybę.

Štai čia panašu, kad kažkas tokio ir vyksta.

O dar yra kažkoksai toksai būrinys kaip Qanon-LT arba Qanon Lietuva - taip vadinamas LTanon, bet ten jau visai beviltiškas reikalas, nes netgi prasčiau, negu kad Kugelis ir Zizas...


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.