Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


LTanon

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Crystal Clear action lock.png

Šis puslapis yra užrakintas nuo redagavimo tol, kol iškilę nesutarimai bus išspresti diskusijose.
Užrakinimas dar nereiškia dabartinės versijos pripažinimo. Tai tik reiškia, kad užpiso užkniso kaitaliojimas.

 Crystal Clear action button cancel.png  Šis straipsnis yra puolamas vandalų, buvo mažiausiai vienas bandymas trinti jo turinį!
Manome, kad čia užlipome kažkam ant nuospaudos! Teisybė akis bado! Vagie, kepurė dega! Įleisk kiaulę į trobą tai ir ant stalo užlips!

LTanon, dar vadinamas QAnon-LT arba QAnon Lietuva - vaizduoja judėjimą, nors išties tai ten vienas kažkoks Varlinas ir kartu su tuo vieno žmogaus judėjimu dar veikiantis Kazimieras Juraitis. Vis negaudami dėmesio, ir vienas, ir kitas kažkaip prisifantazavo sau draugų, susigalvojo, kad jie čia valdo QAnon visoje Lietuvoje, o tada ėmė skleisti naujas idėjas - štai taip ir atsirado lietuviškas QAnon variantas. Ir žinoma, čia Kazimieras Juraitis yra viso ko vadu, o tuo tarpu LTanon - tai esą ne vienas žmogus, o ištisa anonimų masė.

Kadangi išgalvoti draugai, deja, daug padaryti negali, tai vargšas LTanon ir jo judėjimas Kazimieras Juraitis abu irgi apsiriboja tiktai kalbomis. Gi kita vertus, jiems gal ir smagu įsivaizduoti, kad jų yra ne du, o, pavyzdžiui, trys, o gal netgi ir keturi ar penki. O gal ilgainiui susidarys netgi ir keliolika ar kelios dešimtys, nes yra senokai pastebėta tokia tendencija, kad visokie alternatyvaus intelekto aktyvistai mėgsta susiburti į būrelius, nes nesunkiai randa bendrą kalbą.

Jei LTanon gerai seksis, tai gal pavyks išsiauginti savo įsivaizdavimų apmtis tiek, kad vaizduotėje čia jau bus gal šeši, septyni, o gal netgi ir aštuoni žmonės. O jei gausis devyni ar dešimt - tai jau visai bus stebuklas, nes pagal apimtis tai bus viršiję kitus šitų veikėjų judėjimus. Žodžiu, gal bus jau ir rekordas.

Deja, LTanon vis dar nerodo požymių, kad būtų apjungęs daugiau kaip porą žmonių. Betgi kita vertus, tos kalbos apie požeminius pasaulinius tunelius su slepiamais iš supermarketų pagrobtais šimtais tūkstančių vaikų, kuriuos ėda reptilijanai ir panašiai, yra linksomos. Taigi šitas judėjimas suteikia nemažai linksmumo žiūrovams, kurie gali tiesiog atvirai stebėti, kaip vystosi sistematizuoti kliedesiai - vis sudėtingėdami ir pavirsdami į kompleksiškas sąmokslo teorijas.


Dar žr.

Nors išties niekaip nesisieja, bet daugelio LTAnon beigi kitų vietinių QAnon mėgėjų labai mėgstamas toksai Audrius Bačiulis, tiesa, kodėl jis taip jiems patinka, tai netgi negalime pasakyti.