Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


8chan

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

8chan, kartais dar vadinamas Infinitechan, Infinitychan ar ∞chan - tai tiesiog koksai čanas, kuris atskilo nuo 4chan, nes neįstengė atlaikyti visokių patyčių. Vargšai nuskriausti visokie naciai, antisemitai, pedofilai, inceliai ir visokių sąmokslo teorijų mėgėjai tiesiog kažkada neatlaikė kognityvinio disonanso, kurį jiems nuolat kėlė įvairūs troliai iš 4chan, tai kartą ir pabėgo.

8chan nėra didelis, nes dibilai dažniausiai nesugeba jo surasti, nes jiems per sudėtinga. O tie, kas sugeba surasti - dažniausiai būna visgi protukai, tai todėl sėdi ne šitame šūdų čane, o kur nors 4chan ar Reddit.

Patį tą 8chan sukūrė kažkoksai Frederick Brennan, kuris nutarė, kad tokioje šiknaskylėje kaip 4chan valdo kažkoksai autoritarizmas, visi yra sekami ir cenzūruojami, todėl reikia sukurti laisvą čaną, kur galėtų klestėti visi iškrypėliai ir silpnapročiai. Kad būtų daugiau dvasingumo, sugalvojo ir pavadinimą - "Infinity chan", o tada uždėjo ženklą "begalybė", kuris turėjo simbolizuoti, kad 8 yra begalybę kartų daugiau už 4. Kažkodėl dibilams labai patinka visokie simboliai ir mistika.

Sumanymas nelabai pavyko, nes niekas nuo to nepasikeitė, o tiktai visi tie nenormalūs vieni kitus surado ir tapo visai jau pablūdusiais.

Apie tą 8chan dabar nieko ir nežinotumėm, jei ne tai, kad neaiškus anonimas, o gal ir visas jų būrelis vieną 2017 dieną ėmė ir į čia atėjo, ir užsuko didelį šūdų malūna. Istorija buvo tokia, kad tasai anonimas pirmiausiai atėjo į 4chan, kuriame jis bandė apsimeti superslaptu vyriausybės agentu, dirbančiu su branduoliniu ginklu ir kažkokiais gyventojų išnaikinimo reikalais. Bet kadangi 4chan juo nepatikėjo ir pasiuntė jį į EN, tai jis į tenai ir nuėjo. Šįsyk tasai EN paaiškėjo besąs 8chan. Vat ir visa istorija.

Ai, dar kažkiek vėliau, jau 2018-2019 metais tas pats 8chan pagarsėjo, nes jame savo manifestus skelbė keli masiniai šaudytojai, kurie paskui lakstė kur papuola, šaudydami žmones. Čia tokia irgi žodžio laisvė buvo.

Na, tai tiek ir įsivaizdavimo jums, brangūs Pipedijos skaitytojai, apie tai, kokių goatse lygio skylių esama internetuose.