Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Žodžio laisvė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Žodžio laisvę reikia ginti - nuo korupcijos, nuo cenzūros, nuo politikų ir visokių kitų draudėjų. Pipedija pasiryžusi atstovauti JUS ir JŪSŲ idėjas!

Žodžio laisvė (pilni pavadinimai Teisingo žodžio laisvė, neteisingo gal žodžio, bet laisvė) - čia tokia žmogaus teisė laisvai reikšti visokius žodžius, dar kitaip tariant - žodžių laisvė.

Jei skaitai lietuviškai ir supranti, kas čia parašyta, tai gali būti, kad esi Lietuvos pilietis, ir Žodžio laisvė tau garantuota Konstitucijos.

Kol kas Žodžio laisvė sklinda beveik nevaržomai visokiais internetais, laikraščiais, radijomis ir TV, bet ateis laikas, kai Matrica ims kontroliuoti vis labiau ir neleis naudoti kokių nors žodžių, tai tada, kad nereikėtų keisti daugybės šalių konstitucijų, greičiausiai, bus apibrėžta, kad Žodžio laisvė tai tik lasvė garsiai sakyti visokius žodžius, o ne spauzdinti ar skelbti kur nors per masines informavimo priemones. Tada vėl atgis bendruomenių susirinkimai ir laisvą žodį skelbs minioms, kaip kokie kristūs...

Kaip žinia, žodžio laisvę ginantys politikai bevelija vadintis vakarietiškų pažiūrų demokratais. Tačiau yra pastebėta, kad kažkodėl politikai, kurie siekia visą žodžio laisvę uždrausti visai nenori vadintis aziejietiškų pažiūrų tironais. Ir nori jie tą žodžio laisvę uždrausti tik tam, kad apsaugotų žmones nuo klaidinimo, ir visai ne todėl, kad jie bijo kad iš jų būtų juokiamasi. Nepaisant to, visgi humoras daugelio jų manymu yra šlykštus beigi pasibaisėtinas, mat kažką jis žeidžiąs ir turįs būti pagal taisykles. Taip ir plinta politkorekcija beigi cenzūra, o žodžio laisvės apraiška telieka gandai.

Betgi Pipedija primena, kad yra viena vieta, kur dar yra vietos laisvam žodžiui - taigi toks sukilėlių užimtas miestas Bengazis Libijoje. O vat Lietuvoje netrūksta cenzūros - netgi Europos Sąjunga teigia, kad čia kaip koks EU Lukašenkistanas. O tarkim JAV gali laisviau pareikšti savo nuomonę net be slėpimosi už 7 proxių, tuo tarpu kai čia iškart į teismą paduos. Bet nieko nuostabaus, žinant, kad Lietuvoje žmogus gali būti sekamas praktiškai be jokios rimtos priežasties... [1]
Ypač žodžio laisvei priešinasi tas imbiciliškas delfis, negerbiantis savo lankytojų ir visada be jokio teisinio bylinėjimosi išduodantis savo komentatorių IP, tegu kartais ir pajuokaujantis, kad ką nors reikia iššaudyt, tručyti ar numūčyti.

Tad ir Pipedija jums linki: kad ir kokių turėtumėt pažiūrų, žodžio laisvė tebūnie jums garantuota Konstitucijos, gal ir bevirstančios Konstitucijos šmėkla, bet dar gyvos!

Europos Komisija jums suteikia žodžio laisvę, tinkamai pakoreguodama jūsų galimybes, taip kad neskaitytumėte Pipedijos, nes žodžio laisvė gali būti ir enterpretuojama kaip tai Pipedijos neskaitymas!

Žodžio laisvė ir Pipedija

Štai jums naujiena: 2013 rudenį Pipedija užblokuota ne kur kitur, o Europos Komisijoje. Oficiali blokavimo priežastis - kad Pipedija skleidžia smurtą, neapykantą beigi rasizmą. Matomai šioji baisybių sklaida vyksta humoro pavidalu, o tai reiškia, kad humoras į žodžio laisvės sąvoką nepakliūna.

Taigi, jeigu iš ko nors juokiesi, brangus skaitytojau - tai šitai yra hate speech, smurtas ir rasinė neapykanta.

Rasinės neapykantos gal čia kažkiek ir yra, tačiau Pipedija visų pirma baksnoja į Konstituciją, ir sako, - alio, mes už žodžio laisvę, net ir kalbuduliams ir rasistams bei kitokio turinio pašlemėkams, svarbu tik, kad nesiūlytų ko ten užmušti.


Citatos visokios

  • Kaip galima leisti žodžio laisvę? Juk tuomet bet kas gali pasakyti bet ką... (anoks blogeris Geraširdis)
  • Atėjo laikas, kai su kažkuo kalbėdamas turi galvoti, ką sakai - @Daiktavardis


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.