Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Kalbuduliai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Kalbuduliai (kalbainiškai: kalbbuduliai, kiti kalbuduliški savivardžiai - kalbudulei) - kaip opozicija kalbainių fenomenui kilęs bikokios kalbos judėjimas. Kai kurių anarchopochuistų vertinamas kaip geriausias kalbos vartojimo (kalbuduliai sakytų naudojimo) variantas, visgi kalbos puoselėtojų ar juoba kalbainių jis eufemistiškai įvardinamas kaip ale kalbos genocidu, lietuvių kalbos darkymu, naikinimu kalbos didei senybinės Letuvos). Kalbuduliai veikiausiai susiję su indiferencija kalbai, gimtajai ar nelabai, anos vartojimo kultūrai, nors čia irgi kiti pasiginčytų, kur tos ribos tarp protesto prieš VLKK ar šiaip dėjimo.

Kalbuduliai vidutiniškai 3,14528 karto dažniau linkę švepluoti ir net švepluodami 8,2513 karto dažniau daryti ne su šveplavimu susijusias klaidas.


Kai kurie kalbudulių teiginiai ar bruožai

  • "lietuviu kalbos rasiba ir grammar yra tik socialinis konstruktas todel bet koks kalbos reguliavimas yra absurdas. rasomoj kalboj neturi buti visokiu kableliu and stuff. tai turi buti laisves manifestacija."
  • "Koks skirtumas, kaip skamba ta lietuvių kalba, bet visokie naujadarai užknisa, tad geriau leiskim tą influx angliškų ar kitokių žodžių."
  • Tyčinis arba gal ne visai rusiškų arba tariamai rusiškų konstrukcijų naudojimas formuojant Lietuvišką sakinį: pas manęs buvo, 10 metų atgal, nenoriu būti kalbainiu
  • Žodžių žmogiškumas ir žmoniškumas prasmių konfūzija, radikalus nežinojimas, žodžiai vartojami ar panaudojami
  • Pykimas, dėl ko Kroatiją vadiname ne Chorvatija (dėmesio: šios nuomonės laikosi ir kai kurie kalbainiai)

Taip pat diskutuotina, ar prie kalbudulių priskirtini visokie tai rusofilai ar paprasti marozai, savo vardus feisbukuose užsirašantys kirilicą.


Kas dar apie tai