Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Marozai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Marozas)
Jump to navigation Jump to search

Tai tokie atmarozkai (liet. atšaliukai ar šaltukai) bet daug jaunimo žalio to nežino, nes ruskai nekerta, nu ir nafik to reik. Taigi žodis "marozas" yra žymiai gražesnis ir maloniau ausiai skambantis, nei rusicizmas "atmarozas", tai ir VLKK, ko gero, neblogai čia galėtų patarti, kad būtent marozais juos reikia vadinti, o ne kaip nors kitaip.

Pipedija tuos visus į grupuotes kateogrizuoja...

Dar galim pastebėti, kad marozai atsiranda dėl smegenų nušalimo, kai nekrotizuotos pilkosios ląstelės ima pūti ir ilgainiui išsivysto cerebralinė furunkuliozė vangiojoje, lėtinėje formoje.

Marozai arba kitaip lietuviškai "šaltukai" (žr. dar fyfos - tuštutės) yra forsų pseudo subkultūra, išsiskirianti tuo, jog jie neturi jausmų, jie šalti nelyg rupūžės ar kokie kiti baliniai gyviai. Tokie individai išsivystė dėl sovietinio auklejimo modelio (dar žr. Makarenka), kur berniukas turėjo būti būtinai vyriškas, negalėjo verkti ar parodit kažkokių jausmų, menamai būdingų moterims. Šiais laikais marozus galima aptikti klubuose šokancius robotukų šokį. Tai šokis su labai tikslingais, kampuotais judesiais. Vėlgi, bet koks plastiškas judėjimas siejamas su moteriškumu.

Susiję

Marozai.lt