Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Mindaugas Puidokas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Mindaugas Puidokas - kažkoks seimūnas, matyt koksai tai žalstietis, taip kad už darną, dorą, skaistą ir dar kažką tenai kovoja... Nors dabar jau gal darbo partijoje yra.

Anksčiau Mindaugas Puidokas buvo KTU docentas kažkokių tai humanitarinių-socialinių bei menų mokslų fakultete, taip kad matyt humanitaras. Paskui kovojo prieš skalūnus ir dar kažką darė, kol galų gale su LVŽS kažkaip papuolė į Seimą.

Dabar gi žymusis Šarūnas Černiauskas iškapstė, kad Mindaugas Puidokas besąs susijęs su psichotronais, ogi tiksliau - su kova prieš juos, beigi kažkokiais neaiškiais kreipimaisis į Medvedevą beigi dar kažkokiomis organizacijomis[1], gi tiksliau - kokia tai viena organizacija - Sirijus, o gal tiksliau būtų - Siriaus centras.

Matyt, kad iš kokio tai Sirijaus išpuolę ufonautai dabar pasakoja, kad visur psichtronai ir implantai, o taip pat dar kažkokios nesąmonės. Gi dar tas Siriaus centras kažkaip ten siejo save su kažkokia Baltąja brolija, o prieš keliasdešimt metų išties tokia buvo... Štai tie ufonautai matyt atskrido ir papasakojo viską, tai iš jų sužinoję ir skleidžiame, ir neigiame, kad tai tik mūsų kliedesiai!

O paskui, jau dar kartą pakliuvęs į Seimą, jau būdamas darbiečiu, Mindaugas Puidokas kartą ėmė ir įsivėlė į istoriją, kai jo padėjėjas Kęstutis Motiečius buvo prigautas STT, o šieji prigavo jį dėl to, kad tasai Matui Maldeikiui siūlęs 50 tūkstančių eurų kyšį už tai, kad kažkokio įstatymo nedarytų apie azartinius lošimus[2]. Tai kai pas jį kabinete STT darė kratą, kažkaip ten kažkas nepaėjo, gal kažkuo trukdė, alė paskui Mindaugas Puidokas rėkė, kad jį užpuolė pareigūnai, drabužius suplėšė ir smaugė, mušė, laužė baldus ir kanceliarijas, ir dar kažką[3].


Dar žr.

Dar buvo kažkoks Kęstutis Puidokas, tai Pipedija čia dabar ir nežino, ar Kęstutis su Mindaugu kaip nors susiję, ar kažkaip jau nebe... Tur būt tik atsitiktinis sutapimas!


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.