Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Siriaus centras

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Siriaus centras - kažkokia tenai neaiški draugija, galgi labai dvasinga, nes dvasingumo labai daug! Tiek daug dvasingumo, jog sako, kad ir Apokalipsė ateis, o vienintelė Tatjana Mikušina tebendrauja su Baltąja brolija, taip kad ji žino tikrąją teisybę, o kiti - tik purvus visokius čia dergia!

Neteisybė, kad tai sekta ir neteisybė, kad dar ir Mindaugas Puidokas čia kažką su ja darė, nes viskas yra netiesa, o tiktai piktos purvasklaidos išsigalvojimas!

Pipedija kategoriškai atsiriboja ir neigia bet kokias sąsajas su savimi ar kitais subjektais, nes čia tik apokaliptiniai kliedesiai irgi kiti absurdai! Mes nieko apie tai nežinome, nedrįskit mūsų kaltinti, nes jau baigiasi eilinis 12 metų ciklas, kuriame darna, skaista ir dora persiverčia į atvirkščią dimensiją, kurioje gaunasi pekla, degla ir šikna!