Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Darna

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Darna - kraštutinai neaišku ką reiškianti sąvoka, kurią itin aktyviai skleidė (ir gal ir tebeskleidžia) visokie žalstiečiai. Ką galima suprasti iš jų nerišlaus vogravimo, tai darna yra tada, kai kažkaip jiems koksai nors dalykas tinka ir jie tuo patenkinti, nes jų klauso ir daro kaip jie nurodys. O kai kažkas jiems netinka ar daro kažkaip, kad jiems nepatinka ar nepelninga - tai jau nėra darna, tai todėl negerai.

Tai kadangi mes gerai nesupratome, ko išvis žalstiečiai nori, o tik supratome, kad jei jau Ramūnas Karbauskis yra patenkitas, tai tada gerai, tai čia šiuomi deklaruoame, kad Pipedija yra visiškoje darnoje su LVŽS deklaracijomis, kalbomis beigi poreikiais, ir visaip kaip tai atitinka ir skleidžia darną visuomenėje.

Darna - tai darnuvos darnystė!


Daugiadimensinė darna

Yra dar tokia išplėstinė darnos teorija, kur yra netgi ne viena darna, o penkios darnos, kurios sutrumpintai vadinasi 5D, nes tas 5D reiškia penkias dimensijas. Nes normaliems žmonėms tai yra tiktai trys dimensijos - 3D, o jau išplėstiniams, visokiems ekstrasensams beigi kitiems apdovanotiesiems ir su alternatyviu intelektu draugaujantiems - tai jau būna 4D. O jau kai visiškai visai tų dimensijų nepakanka ir žmonės būna visai jau alternatyvioje realybėje, tai tada jau ir būna 5D visame gražume.

Čia šiuomi pavyzdžiu rekomenduojame pernelyg neužsižaisti visokiomis nesąmonėmis, nes kaip matote, tai skatina kažkokį ne visai rišlų suvokimą. Spėjame, kad kažkuriame D raidžių kiekyje čia turėtų prasidėti dar ir balsai galvoje bei kiti praregėjimai.


Dar žr.