Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš LVŽS)
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

LVŽS arba Lietuvos Valstiečių ir Žaliųjų Sąjunga - anokie nei valstiečiai, nei žalieji išties, nes Ramūnas Karbauskis ne valstietis, o ir ne žaliasis - nors gal ir netiesa, nes gal jis ir žemę aria, ir kažkokios chemijos į Lietuvą neveža. Kiti sako, kad čia žalstiečiai, betgi šitie tai gal ne visai tas pats. O dar kiti kalba, kad viskam čia vadovauja Žalioji trejybė, kurios viršūnė - tai patsai Ramūnas.

Andai prieš kažkiek metų šita partija buvo niekam nežinoma, nes teturėjo gal du narius - Ramūną Karbauskį ir Bronį Ropę, bet kaip sakoma tik pyst ir laimėjo rinkimus, aplenkdami visus!

Pipedija sveikina rinkimus laimėjusią partiją, kuri savo teorijomis beigi penkiomis darnomis pralenkia netgi Pipediją! Mes visad žavimės tais, kas marazmą paverčia tikrove!


Pipedijai žinomi LVŽS veikėjai

Mes gi žinome daug čia visokių veikėjų, kurie arba yra LVŽS nariai, arba kaip nors susiję, o su kiekvienu - savas nuostabus pipediškumo fontanas, tekantis į apačią žemiau:

Gal ten ir daugiau yra kokių, ale gi kad neatsimename...

Kažkokios senos naujienos apie LVŽS

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga - taigi buvusi Kazimiros Prunskienės partija, iš katros šioji pabėgo, todėl dabar viską ten valdo Ramūnas Karbauskis, tai todėl dabar ir vadinasi ne kokia nors ten valstiečių liaudininkų sąjunga, o kažkokie valstiečiai ir žalieji.

Dar buvo tokia kalba, kai Prunskienė iš šitos partijos bėgo, kad kažkaip ten negerai kažkas jai, nes nepatinka mat. O ta kalba buvo po to, kai per 2008 Seimo rinkimus pati partija negavo nei vienos vietos Seime, o paskui dar Kazimira Danuta bandė tapti prezidente, tai irgi nieko nesurinko, taip kad aišku kaltais liko visi išskyrus ją pačią. Užtat ir susijungė ta partija su kokiais tai žaliaisiais, o gal ir nesusijungė, bet persivadino, tai užtat vaizduoja dabar naują ir visai kitą partiją.

Pipedijai žinomi gal tik trys šitos Lietuvos valstiečių ir žaliųjų partijos asmenys: