Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Rima Baškienė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Rima Baškienė

Rima Baškienė - čia kaip toj pasakoj: "ir liko po rinkimų Seime tik vienas - kitas "narodnikas" t. y. - viena nedaugelio Valstiečių liaudininkų (National Farmers) partijos atstovių, prunskininkių. Taigivat, čia ir girdime, kad labai jau ta neigiama informacija nepilnamečiams reikia apibrėžti ir suvaržyti, tai Pipedija visiškai pritaria, ir, kol dar įstatymas nepriimtas, siūlo visiems mažvaikiams pripirkti Teletabių DVD, "kad būtų padėti tvirti moraliniai pamatai jaunąjai kartai ugdytis".

O iš tiesų, tai - neabejotinai dar vienas būdas suvaržyti Žodžio laisvę, nes niekas nesusiginčija, kad vaikams negalima duoti degtukų ar spirito išgerti

Tai vat iki ko prisigalvoja vieniši politikai, o kažkada frakcijos seniūnė Seime buvo...

O kiti komentatoriai čia mums sako, kad Rima Baškienė su Prunskiene nieko bendra neturinti, mat buvo valstiete dar kol Prunskienė nebuvo...

Dabar gi, kai jau 2017 metai, Rima Baškienė ėmė ir viešai pareiškė:

Padarome baubą: Rusija - tai blogis. Nieko panašaus. Ten yra labai daug puikių dalykų, iš kurių mes mokomės!