Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Gal jūs ieškojote ne šitos išnykusios partijėlės, o kokios tai Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos?

Valstiečiai liaudininkai - nagi tokia buvusi ir jau išnykusi beprasmiška partija, kur esą už kaimiečius buvo, o viskam vadovavo Kazimira Prunskienė. Paskui gi jos vadovė kažkaip išnyko iš politinių scenų, kaip vienas gandas sakė - po nesėkmingų apsijungimo derybų su Vytautu Šustausku, bet mes tokiais gandais netikim.

Sukurta (o skelbta, kad esą atkurta) šita valstiečių liaudininkų sąjunga buvo 2005, nes Kazimirai Prunskienei matyt partijos stipresnės reikėjo, o gal ir šiaip koks nors buvo poreikis tokiai politinei grupuotei, tai paskui buvo kalbų, kad išties tai tęsiamos kokios tai senosios tradicijos. Išties tai šitas darinys susidarė iš to, kad 2001 metais pradėjo jungtis kažkokia Valstiečių partija su kažkokia Moterų partija, o apsijungė taip, kad susidarė kažkokia Valstiečių ir naujosios demokratijos sąjunga ar gal kokia tai panaši nesąmonė, kovojanti už kaimiečių ir moterų teises.

O senosios tradicijos taigi buvo apie tai, kad 1927 metų Kovo 14 dieną Tarpukario Lietuvos valstiečiai liaudininkai bandė surengti kažkokį valstybės perversmą, kuris baigėsi tuo, kad jau Kovo 15 dieną tie perversmininkai buvo sugauti ir pasodinti.

Reikia dar pasakyti, kad prieš kokius 15-20 metų šitie valstiečiai liaudininkai buvo labai didelė jėga, nes visi kaimiečiai už juos balsuodavo vis, tai prisirinkdavo krūvas vietų per rinkimus. Bet paskui visi suprato, kad kažkaip smagiau už visokius agurkichus ir lakūnus balsuoti, nes tie yra panašūs, užtat bent jau linksmesni.

Vat taip vat ir gyveno šitoji valstiečių liaudininkų partija, bet paskui ir naujaisiais laikais ji nunyko, taip kad susijungė su kažkokiais žaliaisiais, o jau tada atsirado dabar visiems žinoma Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga, kurioje jau Kazimira Prunskienė nėra, nes joje yra Ramūnas Karbauskis.