Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Šustauskas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Vytautas Šustauskas)
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Vytautas Šustauskas čiulpia Seime: šitu reiškiniu jis patapo legendariniu politiku, pasaulyje garsesniu netgi už visokius prezidentus ir ministrus pirmininkus.
Vytautas Šustauskas savo bendrame įprastame pavidale

Vytautas Šustauskas, o paprastai - tiesiog Šustauskas yra toks šustauskas, kaip joks kitas šustauskas. Visai jis ne taksistas ir ne ubagų karalius, bet šimtaprocentinis kaunietis ir nešioja auksinę cepūrą. Garsus Vytautas Šustauskas meile džipams irgi motociklininkams, taip pat vairuoja gatovas ir čiulpia... mikrofoną... Seime. Be to V. Šustauskas neatsiejamas nuo Daktaro ir jo sūnaus.

Ilgai buvęs seimūnu ar taksistu, galų gale Vytautas Šustauskas pradėtas negeranorių vadinti vatniku, sukūrė savo partiją - Kovotojų už Lietuvą sąjungą, bet ir joje partijos vado vairą perdavė kokiam tai Stanislovui Tomui, katras kažkur prapuolė ir dabar yra neaišku kur.


Vytautas Šustauskas kasdienėje veikloje

Vienok ir Paralelinė Visata gali pasigirti savo Vytautu Šustausku, tik jis ten turi kitą įvaizdį

Vienu metu Vytautas Šustauskas smarkiai garsėjo dėl smagių renginių - Ubagų balius būdavo daugelio megztų berečių pramoga, rengiama alternatyviškai, pakolei valdžiažmogiai ir šiaip visokie vertelgos smagindavosi Vienos baliuje. Vienok megztos beretės ilgainiui kažkur išnyko, tai gal su jomis išnyko ir tie baliai.

O dar gi sako, kad kažkur Kaune Vytautas Šustauskas vairuodavęs taksi ir taip rodęs rinkėjams, kad jis žmogus iš darbo liaudies, tai todėl nemažai pagarbos susilaukęs, nes aiškiai ne koks kyšininkas.


Gandai gandeliai

  • Kažkada pasklido gandas, kaip girtas Šustauskas, dar būdamas deputatu, rėkė Seimo hole apie tai, kad jis uždarys Delfį už tai, kad ten visi šika į komentarus apie jį. Ir grąsinosi pajungti šiam reikalui saugumą. Bet panašu, kad saugumas jį pasiuntė naxuj. Dar gandas sako Kalašnikovus kalensiant Seime. Nors šiaip tai mes nežinome, mes tik girdėtus gandus perpasakojam.