Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Stanislovas Tomas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Tūlas Stanislovas Tomas - grakštuolis paksuolis visame gražume. Atkreipkite dėmesį į oficialią šio kandidato biografiją - ji to verta

Stanislovas Tomas, o tiksliau, advokatas profesorius hab. mokslų dr. Sorbonos prof akademikas Moldovos ir Kampučijos teisės akademijų absolventas ir dirigentas Stanislovas Tomas – jauniausias profesorius lietuvių tautos istorijoje, kelių pasaulio valstybių advokatas, genijus, avantiūristas, gyvenęs, studijavęs arba sukęs kokį nors versliuką 19-oje pasaulio valstybių, mados magnatas. Gyvena Andoros Kunigaikštystėje. Vienas iš garsiųjų advokatų.

Studijavo Niujorko Kolumbijos universitete, Londono universitete, Berlyno Humboldtų universitete, Berlyno laisvajame universitete, Venecijos Ca'Foscari universitete, Madrido autonominiame universitete, San-Marino Mokslų akademijoje, Briuselio šv. Liudoviko universitete, Namiuro universitete, valonų Liuveno katalikiškame universitete, flamandų Liuveno katalikiškame universitete, Europos humanitariniame universitete, Paryžiaus advokatų mokykloje, Liuksemburgo advokatų mokykloje, Vilniaus universitete ir Latvijos universitete.

10 metų – nuo 1992 iki 2002 m. – gyveno Lietuvoje.

2013 m. įkūrė savo advokatų kontorą Moldovoje, bet po to iš karto persikėlė gyventi į Andorą.

Gyvenimo filosofija - visi durni, tik aš vienas protingas.

2019 Stanislovas Tomas pagarsėjo giliai dvasinga kraujais pasirašyta rinkimų programa, kurią pasirašė ir jis pats, ir Stanislovo Tomo sąrašas. Tai jame esantieji dabar gali jaustis tikra Stanisloviškos Tomiškos teisinės savimonės grietinėle.

Jauniausias profesorius lietuvių tautos istorijoje.

O čia - kažkoks giliamintis pasirašymas, su kraujais, kur kažkokia Stanislovo Tomo komanda pavarė

Prof. mult. dr. S. Tomas yra jauniausias profesorius lietuvių tautos istorijoje, Maskvos istorijoje ir Kazachstano istorijoje. 31 metų gavo iš karto tris profesoriaus vardus. Vienintelis Lietuvos pilietis iki gyvos galvos gavęs profesoriaus mokslinį vardą keliose valstybėse. Nė karto per visą istoriją jaunesnis už jį lietuvis nebuvo gavęs profesoriaus vardo. Nė karto nė vienas lietuvis nebuvo gavęs profesoriaus vardo visam gyvenimui keliose valstybėse.

Vienas iš dviejų: arba Stanislovas toks genialus, arba tauta tokia durna.

Tačiau internautai iš šitos dilemos duoda keturis atsakymus:

1) Jis tiesiog genijus, o tauta protinga (intelektualų nuomonė).

2) Jis genijus, bet ir tauta durna (objektyvi nuomonė).

3) Jis ne genijus – tiesiog tauta durna (pesimistai).

4) Jis biškį genijus, bet ir tauta biškį durna (nuosaikieji).

Lenkų nuomonė: jis turi lenkiško kraujo, todėl jam lengviau tapti profesoriumi visur nei grynakraujam lietuviui. Visada protingiausi lietuviai buvo lenkai. Lenkai išmokino lietuvius rašyti ir melstis.

UAB Eaglex paskelbė, kad sumokės 10 000 litų tam, kas aplenks S.Tomą. Tam reikia:

1) Baigti vidurinę mokyklą 16 metų ir neturėti nė vieno pažymio, žemesnio už 10 arba 100.

2) Tapti profesoriumi trijose valstybėse iki 30 metų.

Jeigu per 10 metų neatsiras nė vieno lietuvio, kuris aplenks Stanislovą Tomą, premija bus sumokėta kitų valstybių piliečiams. Galima jau drąsiai sakyti – ji tikrai bus sumokėta kitų valstybių piliečiams.

S.Tomo IQ = 156. Vaikystėje buvo peršokęs iš šeštos klasės į aštuntą.

Moka 11 kalbų: lietuvių, anglų, prancūzų, ispanų, katalonų, rusų, lenkų, baltarusių, olandų, vokiečių ir latvių.


Advokatas

Laimėjo Europos žmogaus teisių teisme ir Jungtinių Tautų Žmogaus teisių komitete Rolando Pakso bylą. Paksas paskyrė jį savo atstovu Strasbūro Teisme, kai jam buvo 21 metai. Šiuo metu gyna Viktorą Uspaskich.

2011 metais buvo išvykęs į Alžyrą ir konsultavo Libijos vadovo Muamaro Kadafio dukrą Aišą.


Keitė valstybes dažniau nei kojines

Įsteigė savo advokatų kontorą Moldovoje, Andoroje, Maskvoje, Portugalijoje, Lichtenšteine ir Gibraltare. Švedijoje veiklą uždarė. Iš tikrųjų gyvena Monake. Yra vienas niekšelis Vilniuje, kuris šaukia, kad prof. S. Tomas neturi licencijos Lietuvoje. Ir tai tiesą – jis turi licenciją ŠEŠIOSE kitose valstybėse, bet ne Lietuvoje.

Prasidėjo nuo to, kad gimė Kazachstane, išaugo Lietuvoje, yra Lietuvos pilietis. Studijavo Belgijoje, JAV, Latvijoje, Liuksemburge ir Austrijoje. Kažkodėl gyveno Nyderlanduose. Darė daktaro laipsnį Paryžiuje, Berlyne, Londone, Madride, Venecijoje, Niujorke, Osle ir San Marine. Gavo tris profesoriaus laipsnius Maskvoje ir Kazachstane. Šiuo metu rengia habilitaciją Paryžiuje, Šveicarijoje ir San Marine.

Taip išmoko 12 kalbų. JEIGU KAM REIKIA KĄ NORS APGAUTI SU DAFIGA VALSTYBIŲ, SKAMBINKITE profesoriui STANISLOVUI.

Yra gandų, kad darė tokias kombinacijas su valstybėmis, kad greičiau uždirbtų milijoną, tačiau tiksliai sunku pasakyti.


Anarchistinė praeitis ir madingas stiliukas

Andoros Kunigaikštystės mados magnatas

Prof. Stanislovas Tomas yra grožio konkurso "Miss Andorra" savininkas. Andoros Kunigaikštystėje jį vadina mados magnatu. Kaip jis pats parašė facebooke: "Andoros TV vadovas priėmė mano pasiūlymą tapti Miss Andorra vertinimo komisijos pirmininku".

S.Tomui priklauso Ispanijos įmonė, kuri gamina kelnaites iš mamutų plaukų. Visiškai rimtai.


Milijonierius

Milijonierius, verslo angelas, meno kolekcionierius.


Stanislovo Tomo politinė veikla

Anot VRK svetainės, buvo Darbo partijos, partijos Tvarka ir teisingumas, Prancūzijos socialistų partijos, Belgijos partijos "Kitaip", Kanados Kvebeko bloko, Jungtinės Karalystės Leiboristų partijos narys.

2008 metais Stanislovas Tomas grįžo į VilniųParyžiaus ir protestuojant prieš mokamą mokslą pastatė Vilniaus universitete barikadą. Už tai buvo policijos sulaikytas ir apklaustas kaip liudytojas.

Išvažiavęs į Andorą, įstojo į Andoros demokratų partiją.

Gi dar 2019 metais, tapo Kovotojų už Lietuvą sąjungos vadu, šiame poste pakeitęs Vytautą Šustauską, tai dabar štai toksai iškilus ir žymus politikas tapo.

Sklando gandai, kad dabar Stanislovas Tomas dėl savo politinės veiklos, sudaužant kažkokią atminimo lentą Generolui Vėtrai, yra persekiojamas ir todėl slapstosi kažkur užsienyje[1], bet gal visa tai yra melas, tai garantuot negalime.

Asmeninis gyvenimas

Turi haremą. Arba turėjo haremą jo proprosenelio kaimynas.

2013 m. anas buvo atvažiavęs į Maskvą su tikslu padėti dviem Rusijos bankams persikelti į Paryžių. Eidamas per Arbatą pamatė cirkininkę. Pavijo ją su tikslu permiegoti. Nepavyko. Bet ji išmokė jį važinėti vienaračiu. Nuo tų laikų Vilniuje niekas nematė jo be vienaračio.

Vaikšto ant lyno. Alpinistas.


Šūdai

Šioje dalyje netrukus bus surinkti ir surašyti visi šūdai iš interneto.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.