Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Bronis Ropė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Bronis Ropė - rūpestingas Ignalinos meras, būsimasis prezidentas, spinduliuoja jums šilumą

Bronis Ropė - neįtikėtinai ilgai(jau gal 19 metų) dirba Ignalinos meru - nuo pat 1995. Dar neįtikėtina yra tai, kad jis per tuos 19 metų prisidirbo mažiau nei kiti per vieną kadenciją, tai čia kažkas jau ir neaišku, nes nieko blogo apie jįjį negalim pasakyti, bene nieko neveikia, kad neprisidirbo?...

O gal tik į internetus bei spaudalus niekas nepapuolė kažkaip. Anojo ir vardas tokis latviškas - Bronis, nors daugelis galvoja, kad Bronius... Tai toks visai neaiškus jis mums.

Bronis Ropė priklausė Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungai, taigi buvo po Kazimieros Prunskienės padu, pakol ana josios nepaliko, tai paskui jau visa ta sąjunga su kažkuo ten jungėsi, persitvarkė ir dabar pasidarė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga. Tai turbūt mūsų Bronis bus ir vėlei išrinktas meru - galgi taps toks amžinas kaip koks AMB.

Taigi Pipedija kadangi nieko nei teigiamo, nei neigiamo neįstengia parašyti, tai prašom čia ko nors, kad papildytų, jei kompramato atras su nuorodomis.

Upd. taigi baisi naujiena - Bronis Ropė kandidatuoja į 2014 prezidentų rinkimus, o jo paties štabo viršininkas - patsai Ramūnas Karbauskis!


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.