Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Agnė Širinskienė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Štai čia matome Agnę Širinskienę. Į jos atlapą įsegtas gandras simbolizuoja, kad seksas yra neegzistuojantis, o vaikai atsiranda iš gandrų

Agnė Širinskienė - dabar tiesiog seimūnėLVŽS, ta kuri už dorą, darną ir skaistą. Vienok besiaučiant koronavirusui ir įvedus Lietuvoje karantiną su draudimais važinėti tarp savivaldybių, buvo policijos pričiupta Visagine, kai į tenai kažkodėl susigalvojo važiuoti kažko prekintis[1].

Agnė Širinskienė - buvo išrinkta seimūnė, taigi valstietė-žalioji, o paskui dar ir Seimo sveikatos apsaugos komiteto pirmininkė. Tai ilgą laiką buvo ištikimiausia Ramūno Karbauskio atstove, pirmu žmogumi po jo paties visame Seime.

Anagi vos tapusi ta sveikatos pirmininke, Agnė Širinskienė išsyk paaiškėjo besanti teologė ir teisininkė kažkokia, kuri, pasirodo, dar ir parašė disertaciją apie tai, kad AIDS yra kažkokia Dievo bausmė ir ga netgi kaip supratom, tai išvis kažkokių firmų išmislas, kad pardavinėti daugiau prezervatyvų[2].

Nuostabus faktas iš mokslinės ir mokymosi raidos, kurią patyrė Agnė Širinskienė, pakliuvusi kažkaip į MRU:

  • 2004 metais tenai tapo Teisės fakulteto Viešosios teisės instituto docente
  • 2007 metais tenai pat sugebėjo apsiginti savo bakalaurinį
  • 2009 tenai pat apsigynė ir magistrinį

Taip čia įdomiai gaunasi viskas, kad pirma vadovauja teisės studijoms, o paskui jau ir išsimokina studente kažkaip. Matyt kad teisė yra tokia atbula sritis, ypač kai ji MRU.


Agnė Širinskienė ir prezervatyvai

Čia jums tokių minčių pamėtėsim, kurios iš Agnės Širinskienės keliavo į disertaciją, o tuo pat ir į mokslo tyrus:

  • Prezervatyvas visuotinai pripažįstamas kaip nepatikima kontraceptinė priemonė
  • ŽIV infekcija buvo visų prezervatyvų gamintojų svajonė
  • Vienintelė tikrai veiksminga AIDS prevencija - lytinis susilaikymas iki vedybų ir ištikimybė santuokoje
  • Kontracepcinė kultūra yra melo kultūra
  • Dievas baudžia lytiniu keliu plintančia liga už padarytą moralinį blogį


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.