Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Visaginas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Atvykstančiuosius Visaginas pasitinka gražiu kelio ženklu

Visaginas - garsus miestas, kur yra Ignalinos AE. Čia keistas dalykas toksai iš sovietmečio, kad kur tik tais laikais būdavo statoma atominė elektrinė, tai sukurdavo ir visą miestą jai aptarnauti. Tai tam 1975 ir buvo Visaginas pastatytas.

Ale kai elektrinę pavadindavo kokio miestelio ar kaimo vardu, katras būtų už belenkiek kilometrų, kad kokie nors šnipai nesuprastų, tai elektrinė ir vadinasi Ignalinos, o ne Visagino elektrine. Taip ir gavosi, kad Ignalinos atominė elektrinė pavadinta Ignalinos atomine, o štai belenkiek didesnis, naujas ir visai neblogas miestas Visaginas lyg ir nefigūruoja. Taip kad čia turime kažkokią sovietinę propagandą ir apgavystę.

Dar reikia čia paminėti, kad dabar jau planai yra, kad Sekmokas atgaivins Visaginą, kuris apmirė po atominės uždarymo, o tam jau bus Visagino AE. Kiti tuo tarpu sako, kad visa tai tėra blefas ir kažkoksai mitas, nes nieko ten visvien nebus, taip kad reikia iš tenai geriau bėgti.

Nostalgija gi sergantys ir sakantys, kad prie ruso buvo geriau, dar čia prisimintų, jog tais laikais Visaginas vadintas Antano Sniečkaus vardu.