Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Prezervatyvas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Prezervatyvai)
Jump to navigation Jump to search
Štai taip jums padės nuo ligų apsisaugoti ne tiktais patsai prezervatyvas, bet ir šventas popiežiaus abrozdėlis, tai tokių prezervatyvų galima gauti Paryžiuje! Ant šiojo atvaizduotas Benediktas XVI, katrasai dar gyvas

Prezervatyvas, gumytė arba šiaip gandonas - taigi ne tik kontracepcija, bet ir apsauga nuo tokių ligų, kaip AIDS, galgi ir ne šimtaprocentinė, bet vis geriau, nei nieko!

Būna visokių prezervatyvų - ir plonų, ir storų, ir paprastų, ir visokių ten gumbuotų, tai dažnas galvoja, kad gumbeliai tipo teikia didesnį malonumą moteriai. Tai čia jau mediciniškai paaiškinam: makštyje, tobiš putėje nėra receptorių, taip kad tie gumbeliai visokie ne moterį dirgina, o tiktais vyrą, kai užmauti ant pimpalo.

Paprastai prezervatyvai būna vyriški, nors sako, esą būna ir moteriškų, ale gi moteriškų gyvenime nematėm čia ant Lietuvos, taip kad tiktai vyriškais ir teapsiribokim!

O dar visokie nesąžiningi padirbto maisto gamintojai prezervatyvų prideda į maistą, tai anglakalbėse šalyse taip ir užrašo - "preservatives", bet išties gi čia tereiškia paprastai visokias E raides...