Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Povilas Urbšys

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Povilas Urbšys - taigi tas pats seimūnas, kuris pareiškė, kad negalima duoti nėščioms moterims šnekėt, nes dauguma gali vieningai susitarti tuo klausimu, kas bus mažumos dienotvarkėje ir tokiu būdu pozicija nuspręs už opoziciją apie tai, ką ta opozicija turi kalbėti.

O klausimas buvo apie kažkokius embrionus, kai Viktorija Čmilytė kažką norėjo daryti. Tai čia tas Povilas Urbšys išlindo ir pasakė (tiksli citata)[1]:

Nu gali šitą įstatymą pateikinėti ne moteris, kuris laukiasi vaiko?

Tai čia dar pažiūrėkim - moteris Povilui Urbšiui yra "kuris", taip jau čia ir matom, moteris kuris yra vyras. Kažkas tam Povilui Urbšiui ten susivėlė galvoje visai jau su lytim ir dar kažkuo.

O dar, Povilas Urbšys yra iš LVŽS frakcijos, tai irgi už save kalba kaip ir viską, jeigu ne daugiau.

O dar paskui Povilas Urbšys teisinosi, kad jis taip norėjo tik apsaugoti moterį, nes moteriai kalbos apie įstatymus gali kažkaip pakenkti... Gal čia moterims psichika gali pasimaišyti išties? Pasakys ką nors apie kokį įstatymą, o paskui ir bus schizofrenija! Povilai Urbšy, tu esi moterų gelbėtojas!

Taigi, būdami Pipedija, čia šiuomi konstatuojame aiškiai: nors ir bandėme savo pipediniais kliedesiais aplenkti bet kokius Lietuvos dibilus, bet Seimas aplenkė mus taip, kad pasijutome stovinčiais vietoje. Negana to, ten tasai Seimas tuos kliedesius ne tik skleidžia, bet ir sėkmingai įgyvendina.

Šiuomi Pipedija pareiškia, kad palaiko Seimo kliedesius ir skelbia, jog kiekviena moteris Lietuvoje turi gauti po tautinį kostiumą, apinasrį ir grandinę ant kaklo, idant žinotų savo vietą ir į Seimą daugiau nelįstų. Ateityje savo reikalavimus dar labiau išplėsime ir numatysime, kad visos moterys prarastų bet kokias žmogaus teises ir būtų gatvėse vedžiojamos tik už pavadėlių, kaip šunys. Povilai Urbšy, mes su tavimi!


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.