Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Žalioji trejybė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Čia tiesiog šiaip asociatyvinė nuotrauka, nieko bendro su niekuo neturi, tiktai šiaip gandrai nenormalūs kažkokie iš Afrikos, vadinami marabu, baisūs tokie. Nieko bendro neturi su jokiomis trejybėmis, ir netgi visai nežali. Čia prašom neturėti jokių asociacijų ar insinuacijų.

Žalioji trejybė - taigi ta pagarsėjusi grupė, kuri išties gal ir ne žalia, bet iš žalstiečių, ir visiškai tobulai tarpusavy sutarianti beigi randanti bendrą kalbą. Nes matyt kad mąstymas toksai, kad bendrą kalbą randa. Nes gi žinia, kad trejybė yra kažkokia tai esatis ar tai būtovė, todėl ir įgyja kažkokias ypatingas savybes - tai tokia magija ir mistika!

Taigi aišku, gi kas čia tokie mums dabar netikėtai atėjo į galvas: Ramūnas Karbauskis, Agnė Širinskienė beigi Aurelijus Veryga, nes patys švenčiausi ir tobuliausi ant visos Lietuvos! Pasididžiavimas ir pasigėrėjimas tiesiog!

Yra ir dar kitas tos žaliosios trejybės aspektas - tai dora, darna ir skaista. Tai čia nežinome, kuris aspektas kurio iš veikėjų yra reprezentuojamas, bet spėjame, kad su kiekvienu iš jų kažką susiejus, gal tiktai dar didesnė nesąmonė gautųsi. Kokia nors, pavyzdžiui, Karbauskio dora, Širinskienės darna ir Verygos skaista. Arba dar kažkas panašaus.

Dėkojame visiems už gilų dvasingumą, brangūs mūsų skaitytojai!


Dar žr.

Yra ir daugiau trejybių, kurias mes čia žinom ar galim žinoti: