Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Saulius Skvernelis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Čia gi legendinė nuotrauka, nežinia kada daryta, ale tais laikais matyt, kai Saulius Skvernelis dar nebuvo ministras pirmininkas, o gal ir kažkada vėliau.

Saulius Skvernelis - anas tapo ministras pirmininkas, kai Seime daugumą gavo LVŽS, o prieš tai gi jis buvo kažkoks Vidaus reikalų ministras, paskirtas tvarkiečių, ir Kęstas Komskis jį gyrė[1], o dar prieš tai - buvo generalinis komisaras, o dar prieš tai - keliukas. Niekas jau neatsimena, kas tokie keliukai buvo...

Kartą Saulius Skvernelis buvo Vidaus reikalų ministru, ir sugalvojo kad reikia išdalinti policininkams automatus. Kažkokie policininkai vežė Igarioką, tada Igariokas pavogė automatą ir važinėjosi su juo troleibusu[2]. Paskui Igarioką policija sugavo. Kažkodėl Skvernelis tapo istorijos didvyriu, nes įvykis buvo didelis ž tai ir populiarumo pasidarė daug.

O paskui Skvernelis pasidavė į politiką ir nuėjo į rinkimus su LVŽS. Taip jis tapo ministru pirmininku.

Neturi Pipedija jokio kompromato apie jį, tik gali pasakyti, kad abejonių tai nekyla - visiškai doras žmogus, tyras, sąžiningas, dvasingas, geras, puikus ir mielas, netgi niekuo nesusitepęs ir nieko neigiamo niekas apie jį negalėtų pasakyti.

O dar kartą Saulius Skvernelis pareiškė, kad alternatyva policinei valstybei tėra tiktai kriminalinė valstybė[3].


Žinomesnės ir garsesnės Sauliaus Skvernelio citatos

Čia gal netikslių citatų parankiojom, bet daugeliui gerai įsiminusių ir neblogai žinomų, ką Saulius Skvernelis sakė arba gal ir nesakė, nes viskas neteisybė, nes negalėjo gi taip sakyt:

  • Mokytojams: "jie turi daugybę laisvo laiko ir dar nori gauti po tūkstantį eurų"
  • Gydytojams: "ir tegul važiuoja sau į užsienį"
  • Žurnalistams: "nežinome, įrašas ištrintas"
  • Verslui: "jeigu verslas be pajamų negali išgyventi mėnesio, vadinasi kažkas ne taip su juo buvo"


Saulius Skvernelis ir prekybos tinklai

Saulius Skvernelis mįslingai skelbia, kad susitiko su milžinišku investuotoju, kuris čia viską pakeis

O kartą Saulius Skvernelis pareiškė, kad dėl visko kalti prekybos tinklai, kuriems konkurencijos trūksta. Tai pažadėjo atvesti kažkokius tinklus į Lietuvą. Ir kai daug kas šaipėsi, tai vieną kartą ėmė ir parašė savo Feisbuke, kad štai jau susitiko ir dabar jau investicijos bus.

Visi taip nustebo, nes niekas nesitikėjo, kad kokiai dienai buvo tiesiog spengianti tyla - nes negi gali būti taip, kad be Lidl ateis ir dar kažkas - nugi tikrai ministras pirmininkas pavaro, kaip koks stebukladarys!

O paskui viskas ėmė ir sugriuvo - paaiškėjo, kad didingasis investuotojas, kuris čia viską taip pakeis ir su kuriuo Saulius Skvernelis susitiko - tai ne kas kitas, o kažkokia firma, kuriai Lietuvoje priklauso Iki.

Taip visi ir nusivylė.

Bet paskui Skverneliui atėjo kita išganinga mintis - kokie tai vaučeriai ar tai maisto talonai...

Berods 2015, kai vyko rinkimai į Vilniaus merą, Saulius Skvernelis sakė, koksai Petras Gražulis esąs puikus...

Dar žr.

O dar vieną kartą toksai žalstietis ir tuo pat seimūnas, anoksai Algimantas Kirkutis savo Feisbuke susižavėjęs skelbė, kad Saulius Skvernelis besąs kaip Benitas Musolinis...

O dar kartą jau patsai Saulius Skvernelis sakė - "Achtung, achtung!" - tai toji frazė labai staigai kažkaip išgarsėjo...

O dar kitą kartą Saulius Skvernelis skelbė - "Kaip zombiai šliaužė" - tai šita frazė irgi susilaukė populiarumo


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.