Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Achtung, achtung!

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Achtung, achtung! - garsioji frazė, kurią garsiai tarė Saulius Skvernelis, sakydamas savo garsiąją tiradą apie tai, kad protestuojantys prieš Valdemarą Tomaševskį yra panašiai kaip naciai, kurie naikino žydus.

Tai čia tokia gavosi mintis, kad Andrius Tapinas tai kokio tai matyt naujo genocido kūrėjas, kuris šitą hibridinį genocidą surengė prieš LLRA-KŠS partiją bendrai ir Valdemarą Tomaševskį konkrečiai.

Visa tiksli Sauliaus Skvernelio tirada buvo maždaug tokia:

"Ir privalau skaityti, kada matau važinėjant po Vilniaus rajoną, garsiakalbiu šaukiant "Tomaševskį lauk". Tai primena man kitus istorinius įvykius, kada važinėjo Europos miestų senamiesčiuose nacistinės Vokietijos automobiliai su garsiakalbiais - "Achtung, achtung - susirinkite ten ir ten!""

Sprendžiant iš susijaudinusios Sauliaus Skvernelio veido išraiškos ir nuoširdaus šitų nesąmonių kalbėjimo, visiškai nepanašu, kad jis būtų supratęs, kokią čia nesąmonę pasakė. Panašu buvo, kad jisai išties nesupranta, nei kas tenai buvo su tais naciais kažkada, ir ką tie naciai darė, nei kas tenai su tuo Tomaševskiu vyko, ar ką kažkas darė.

Tai šita Sauliaus Skvernelio frazė buvo išsakyta per debatus, kurie vyko prieš 2020 Seimo rinkimus. Tai paskui labai daug buvo keistų reakcijų ir daugelis kartojo labai visokiose situacijose.


Achtung, achtung pavyzdžiai

Tai paskui, nusižiūrėję į Saulių Skvernelį, kažkurie komentatoriai ir šiaip visokie šmaikštuoliai ir troliai pradėjo tą "achtung, achtung" frazę naudoti visokiais būdais. Štai pavyzdžiui, tokiuose pasakymuose:

Pastebėtina, kad netgi klausimų atveju šiose frazėse vietoje klaustuko geriau tinka šauktukas!