Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Algimantas Kirkutis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Kartą 2018, apie tą laiką, kai Saulius Skvernelis pakliuvo į visišką duobę, skelbdamas apie konservatorių sąmokslą su Kremliumi ir mokytojais, Algimantas Kirkutis šiuoju žavėjosi kaip Musoliniu.

Algimantas Kirkutis buvo gydytojas, kol nepasidarė žalstietis, tai tokiu patapęs, pakliuvo į Seimą ir tenai seimūnavo. Kaip ir nieko beveik nežinom, nes gal žmogus ir neblogas, tik kad sako, jog į kokį tai fašizmą gal palinkęs, nes Musolinis jam patinka...

Pipedija šiuomi neigia bet ką, ką tik aukščiau parašė, nes nu negali gi taip būt! Šiaip tai nelabai žino Apolinaras Kirkutis istoriją, tai nežino, kaip gyvenimą tas Musolinis baigė... Taip baigė, kad gal čia netgi šitame straipsnyje nei neminėkim, nes pakaks to, ką straipsnyje apie Musolinį parašėme. Vat taip ir būna, kai žmogus istorijos nesimokinęs, o pakliūna į Seimą ir tada nusišnekinėja...

Nežinome, kodėl mums tas Algimantas atrodo Apolinaras. Apolinaras Kirkutis - tai didis biomedicinos mokslų daktaras.


Žymus gydytojas Algimantas Kirkutis

Algimantas Kirkutis - gydytojas kardiologas, habilituotas biomedicinos mokslų daktaras, profesorius, buvęs Klaipėdos Jūrininkų ligoninės Kardiologijos skyriaus vedėjas ir Širdies aritmijų laboratorijos vadovas, Klaipėdos universitete įkūręs Sveikatos mokslų fakultetą, buvęs jo dekanas. Didis šviesulys, kuriuo didžiuojamės!

Kadaise Algimantas Kirkutis pagarsėjo aiškinimais, kad žmonės tradicine medicina esantys nusivylę ir kad reikia alternatyvios medicinos, taip pat džiaugėsi, kad jau Klaipėdos universtitete atsirado kažkoksai tos alternetyvios medicinos kursas.

Paskui Algimantas Kirkutis tapo Seimo nariu, o kai atėjo koronavirusas, tai per vieną Seimo posėdį aiškino, kad reikia su virusu susitaikyti, nes tiktai nesusitaikę serga, ir kad štai vaikai ir kareiviai tai neserga.

O dar kadaise senovėje buvo, kai Algimantas Kirkutis žadėjo kad ir raganos, ir ekstrasensai gaus pinigus už gydymą iš Ligonių kasų[1].


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.