Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Istorija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Istorija - toksai pseudomokslas, prisimetantis mokslu apie kažkokią praeitį. Niekam nereikalingas visokių datų kalimas ir taip toliau - tai viso istorijos žinių lobyno paslaptis. Nes pavyzdžiui, o kam gi daugiau reikia žinoti, kad kažkoksai karalius Kirstukas septynioliktasis 1637 metais paskelbė karą Bezdupertalio kunigaikštystei, o 1641 nušovė jos karalių Kuilį šeštąjį??

Beprasmė istorijos disciplina tėra skirta moksleivių kankinimui mokyklose, kad tie iškaltų, jog kokiuose nors Kaišiadoryse kažkokia asaba kadais kako prisidirbo ir tai nepadarė jokios įtakos istorijos tolimesniam vystymuisi, bet nors ir įtakos nepadarė, moksleiviui būtinai reikia įsiminti krūvą visokių datų ir paskui dar prikliedėti kliedesių apie kažką.

Taigi, Pipedija iškilmingai skelbia, kad visas istorijos mokslas yra vertas Pipedijos, nes kaip tiktai tokiu ir yra vertas būti!

Juoba tam patvirtinimas, kad iš istorijos niekas nepasimoko, nes puikiai gi žinoma, kuo pasibaigė visokie komunistai ir fašistai, o dabar vatgi vėl visokie antifa ir naciai kelia galvas visokias, taip kad čia aišku, kad iš istorijos niekas nepasimoko, taip kad aišku, kad tos istorijos ir nereikia, nes visvien iš jos jokios nėra naudos.