Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Klaipėda

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Klaipėda arba Mėmelis - vienintelis Lietuvos Jūrų uostas. Nemažai gerų muzikantų yra iš Klaipėdos, matyt, dėl to, kad ten daug rusų... Betgi garsiausia tai Klaipėda galgi tuo, kad ten visą parą miesto transportas važinėja, tai belenkada nusitašęs gali už popigiąją namo pargrįžt, tai toli čia iki šito ir Vilniui, ir Kaunui.

Dargi kažkada Klaipėda buvo tipo užsienis, kuris Memeliu vadinos, Mažosios Lietuvos sostinė. Išsigandę didžlietuviai, kad bus antroji lietuvių sostinė, kuri gal būtų geresnė, miestą prijungė prie Lietuvos. Bet, matyt, miestas ir dabar nori būt sostinė, tai pasistatė porą dangoraižių, pradėjo lenkti Kauną, vadinamą laikinąją Lietuvos sostinę, tuoj pilį pasistatys, o gal dar ir Seimo rūmus, kad taptu antrąją Lietuvos sostinė.

Tai ten dar visai toks įdomus Klaipėda (Laikraštis) leidžiamas...

Klaipėdos gamta

Gi dar, kadangi tai ir žvejybinis uostas, tai vasarą neretai visa Klaipėda dvokia pūvančia žuvim, o taip pat neretai galima pamatyti ir visokių laivų. Taip pat gi tenai kadaise nuskendo garsus laivas Globe Asimi, kuris sukėlė didžiausią visų laikų ekologinę katastrofą Lietuvoje - netgi pinigais paskaičiavus brangesnę, nei garsus atvejis, kai Jonavos Azotas išpylė ištisą ežerą amoniako, užliedamas mirtinai kažkokį kaimą.

Visokie Klaipėdos personažai

Bene garsiausias vietinis herojus, Klaipėdos Atlanto futbolo komandos buvęs treneris Vacys (Vaclovas Lekevičius), išgarsėjęs teisėjų, žaidėjų, mentų ir dar bile ko pyzdinimu. Jokie Klaipėdos treninginiai ar skinai nedrįstų jam ką nors pasakyti sutikę gatvėje.

Dargi Klaipėda kaip ir visi Lietuvos miestai turi po įžymybę, tad Klaipėda neišvengiamai neapsieina, be tokių Lietuviškiausių ir geriausių pasaulio dainininku, bei jo albumu - Minedu.

Nusikalstamos Klaipėdos gaujos

Beto kaip ir Kaunas, Klaipėda turi garsių savo mafukų ir gaujų. Bene garsiausia yra Gaidjurginiai arba Gaidjurgio gauja - tai anokia nusikalstama grupuotė, kuri uostamiestį pavertė žymiausiu Lietuvos sprogdinimų miestu. Spėjama, kad ją įkūrė Sigitas Gaidjurgis, kai ėmėsi savojo verslo.

Gaidjurginiai pagarsėjo, kad apie 1994 jie išnaikinto dvi Klaipėdos gaujas - Žardinius ir Kubilinius. Vėliau suartėjo su Tulpiniais ir rengėsi sutriuškinti Kauno Daktarus, bet įsikišo Vilnius ir išgelbėjo Kauną.

Dabar, kai susemti teisėsaugos Gaidjurginiai, tai galvas kelia nauji reketininkai ar gaujos. Ypač jų daug Klaipėdos Rybporte, kurie kartais pakariauja su kitu Klaipėdos rajonu - Žardininkais.

O dar sako, kad būtent iš Klaipėdos kilo ir tokia nūnai kažkodėl nutilusi Death Brigade, kur jau keleri metai nesigirdi apie juos naujienų, bet tai tie gal ir nėra nusikalstama gauja, nes ne vardan pasipelnymo, o dėl kažkokios ideologijos susikūrę...

Visokie komentarai

- ė, čiuvas, varom šndn į Kauną?
- da tu nebesvaik, varom į Klaipėda, ką tame Kaune žiūrkės veisias i fsio.
- ble rimtj gi Klaipėdoj daxuja sexiukių..
- nu tai varom nusišaut pora.

Elėraštis apie Rybportą:

Pro riportą* aš ėjau,
Ten dantis ir palikau.
Man nebūtų taip slogu,
Jei prireiktų tų dantų,
Bet dabar žandai užtinę-
Nieko valgyt negaliu.
Pareiškimo nerašysiu,
Mušė juk mane draugai.
Alaus aš pritašysiu,
Pasibaigs mani vargai.
Kai laukus apims tamsa,
Prisiminkit mano skausmą-
Pro riportą vaikščiot nevalia,
Nepažins pati mama.

Šiaip visokios nesąmonės

Sako, kad kai senais laikais Klaipėda vadinosi Mėmeliu (Memel), tai nuo to laiko ir kilo toksai žodis - memas. Tai dabar internetuose kur bepažvelgsi - vieni memai aplink.