Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Tulpiniai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Tulpiniai - garsi Panevėžio mafukų gauja, kuriai priskiriamas ir Gedemino Kiesaus nužudymas. Gauja kaltinama bent 15 žmogžudysčių, įtariama dar dešimtimis kitų. Patsai gaujos pavadinimas kilo nuo Tulpių gatvės Panevėžyje, kur šitie patys tulpiniai kadais augo, kaip paprasti gatviniai pacukai.

Nors ir iš tolimo provincijos miesto, Tulpinių grupuotė turėjo aukštą polėkį, netgi Mažeikių Naftą kažkaip užvaldyt siekė. Tad ir Tulpinių vadas Algimantas Vertelka neretai vaizduodavo garbų verslininką, nors savoje terpėje ir buvo vadinamas Pinčia. Gi kiti vadukai - Virginijus Baltušis beigi Audrius Andrušaitis - irgi atrodė kultūringi žmonės. Visai geru žmogum atrodęs Audrius Andrušaitis buvo kaltinamas net 13 žmogžudysčių, tarp kurių - ne tiktais verslininkai ar netgi pareigūnai, bet ir jo paties bendrai. Taip vat kad irgi kaip matom - kai neužtekdavo svetimų, tai žudydavo savus. Tai visi šitie trys dabar iki gyvos galvos nuteisti.

O tai dar paaiškėjo paskui, kad šioji grupuotė puikiai bendradarbiavo su kita garsia gauja - Gaidjurginiais, iš katrų matomai ir pasimokė, kaip žudyti savo pačių narius...

Gi dar vienas toks žinomasis - Romualdas Čeponis, katras sulaikymo metu nutarė šūviais parodyti policijai jos vietą - bet gavosi, kad šį sykį jau jam policija šūviais parodė tą pačią vietą. Kapinėse aišku.

Pipedijai žinomi tulpiniai:


Dar žr.