Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Gaidjurginiai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Gaidjurginiai arba Gaidjurgio gauja - taigi anokia nusikalstama grupuotėKlaipėdos, bene gi toji, kuri uostamiestį pavertė žymiausiu Lietuvos sprogdinimų miestu, pradėjo veikti dar apie 1988 metus, kaip tik tada, kai suklestėjo visokie kooperatyvai, tai ir Sigitas Gaidjurgis ėmėsi savojo verslo.

Tai jau apie 1994 Gaidjurginių buvo išnaikintos dvi Klaipėdos gaujos - Žardiniai ir Kubiliniai, o paskui nusikaltėliai ėmė šaudyti net policininkus.

Tai jau vėliau, apie 1997 metus buvo toks periodas, kai kas savaitę - du sprogdinimai, kai vyko kažkokie gaujų karai, tai išties taip ir gavosi, kad visus konkurentus sėkmingai ganėtinai išnaikino. Tai krūvos išsprogdintų mašinų, krūvos išsprogdintų pastatų, netgi Kauno bei Šiaulių policijos komisariatai sprogdinti, ir netgi uostamiesčio pasididžiavimas - burlaivis Meridianas sprogdintas!

O dar šioji Gaidjurgio grupuotė buvo giliai siejama su Tulpiniais, katrie irgi žiaurumu garsėjo. Taip vat susigiminiavo du miestai - Klaipėda ir Panevėžys, kartu vykdydami neįtikusių verslininkų ir konkurentų kankinimus bei žudynes bei tapdami vienomis iš žiauriausių, daugiausiai žmonių nužudžiusių gaujų...

Tai čia irgi įdomybė tokia - manomai, kad būtent Gaidjurginiai pirmi ėmė naikinti saviškius, tuos, kas galėtų kaip nors įduoti savo vadus. Tai paskui ir Tulpiniai irgi šitą praktiką perėmė, imdami naikinti ir kartu padirbėjusius Gaidjurginių narius...

O paskui jau, daug vėliau, kai atėjo 2000 metai, gauja ėmėsi šalinti visokius galimus liudininkus ar negeranorius įvairiais teisiniais būdais, tai kaip sakant, pasiekė savo vertę ir išmoko naujų metodų - surinko krūvas visokių įrodymų bei slapta įrašytų pareigūnų pokalbių, kurių dėka daugelį visokių mentų paskui teisė ir iš darbo atleidinėjo, tai jau čia matomai nepatiko netgi neveikliausiems, tai policija rimtai susidomėjo ir 2002 visa gauja buvo susemta.


Pipedijai žinomi gaidjurginiai