Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Death Brigade

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Štai tokią emblemą kartą radom kažkokiam forume, kur aptardinėjo visokias daužymo ypatybes. Sako, esą dar ir priklijuoja lapuką kartais su tokiu užrašiuku ant primušto bomžo kartais.

DB (dažniau užrašoma, kaip "db"), iššifruojama įvairiai - Daužk Bomžą, Dabarties Baudėjai, Debilų Baudėjai, Death Brigade ir pan. - fašistinio pobūdžio neformalus judėjimas, manomai, kilęs Klaipėdoje, tačiau plintantis ir kitose Lietuvos vietovėse. Kovoja prieš benamius, valkatas, bomžus, neretai - žiauriomis ir sunkiai paaiškinamomis priemonėmis.

Gi kiti dar sako, kad išties čia nėra Lietuvoje jokios ten Death Brigade, o išties yra tiktai Combat 18 lietuviškas vietinis variantas, kartais tiesiog gražumo dėlei kitu pavadinimu pasivadinantis.

Judėjimo ideologija

Aiškių ideologinių požymių šiame judėjime nematome, nors net neabejojame, kad jis giliai susijęs su neofašizmu bei skinais. Ką tenka išgirsti apie judėjimo pagrindimą - tai kraštutinai negatyvius šūkius, nukreiptus prieš bomžus ir narkomanus, kartais ir prieš pacukus. Tarp pagrindinių galim paminėti šiuos:

  • Bomžai ir narkomanai - tai ne žmonės, o degradavusios atmatos, jų smegenys suirę tiek, kad negalime jų laikyti žmonėmis.
  • Bomžai teršia mūsų miestus, tuštinasi laiptinėse, užkabinėja žmones, laužo vaikų žaidimų aikšteles, daužo jose butelius.
  • Narkomanai yra pagrindiniai vagysčių kaltininkai iš automobilių, neretai ir iš butų
  • Bomžai itin dažnai veikia, kaip butų vagysčių nukreipėjai - tikslingai seka, kada butų šeimininkai išvyksta, aiškinasi, kurie yra turtingesni, o paskui perduoda šią informaciją butų vagims.
  • Narkomanai mėto švirkštus, užkrėstus AIDS, gelta ir kitomis ligomis - nuo jų gali užsikrėsti ir vaikai.
  • Pacukai (smulkūs chuliganai) - išvis neabejotinas blogis.
  • Valdžia nesugeba sutvarkyti šių problemų, todėl jas gali išspręsti tik patys žmonės, organizavęsi ir ėmęsi priemonių.


Žinomi aktai

Pipedija per daug nesigilino į šio judėjimo veiklas, tačiau puikiai visi prisimena, kaip Klaipėdoje vienas benamis, įsikūręs kažkokio namo laiptinėje, buvo tiesiog nukryžiuotas ant medžio - pririštas virvėmis taip, kad nuo kabojimo išsisuko rankos, buvo nukabintas tik po poros dienų, kai nustojo rodyti gyvybės požymius. Aplinkinių namų gyventojai, matę nepažįstamus žmones, žiauriai mušusius, o vėliau prie medžio pririšusius benamį, tyčia nekvietė nei medikų, nei policijos, o netgi rodė šį bomžą vaikams. Policija apie jį sužinojo tik praėjus gerokai daugiau, kaip parai. Klaipėdoje žinomi ir mažiausiai keli užregistruoti atvejai, kai gyventojams itin įkyrėję bomžai buvo užmušami beisbolo lazdomis, o vienas - netgi apipiltas benzinu ir sudegintas gyvas. Kai kurių šaltinių spėjimu, DB nariai Klaipėdoje yra užmušę nuo keliolikos iki kelių dešimčių bomžų. Sklando aiškūs gandai, kad panašių susidorojimų jau įvykdyta ir Vilniuje bei Kaune. Atvejų, kai bomžai žiauriai sumušami, daugėja įvairiausiuose Lietuvos miestuose.