Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Milda Bartašiūnaitė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
 Crystal Clear action button cancel.png  Šis straipsnis yra puolamas vandalų, buvo mažiausiai vienas bandymas trinti jo turinį!
Manome, kad čia užlipome kažkam ant nuospaudos! Teisybė akis bado! Vagie, kepurė dega! Įleisk kiaulę į trobą tai ir ant stalo užlips!
Crystal Clear action lock.png

Šis puslapis yra užrakintas nuo redagavimo tol, kol iškilę nesutarimai bus išspresti diskusijose.
Užrakinimas dar nereiškia dabartinės versijos pripažinimo. Tai tik reiškia, kad užpiso užkniso kaitaliojimas.

Milda Bartašiūnaitė tokia sekspertė
Kalbama, kad tokiu botagėliu Milda vanojo Gintaro Steponavičiaus pasturgalį, bo anas blogas berniukas buvo ir neatsiprašė

Milda Bartašiūnaitė, dar neretai ir dabar pavadinama kaip sekspertė, išties gi yra aktyvi aktyvistė ant visokio Feisbuko, kur kovoja už kokias tai vaikų teises, taip kad čia pagirtina, nes labai tai gerai, kadangi išties iš sekso vaikai ir atsiranda, o tai ir susijęs dalykas ir čia negalime niekaip pasakyti, kad tai būtų blogai, kadangi taip yra gerai, nes gamta taip nustatė, kad žmonės dauginasi ir vaikai būna, nu...

Dar ten pasireiškė kaip aktyvi kovotoja prieš atomines elektrines visokias, beigi prieš NATO, amerikonus-pindosus, kacholus-banderovcus. O labiausiai jai pasisekė kovoti su chemtreilus - ji atrado, jog chemtreilus puikiai nuvalo actas, tad jei matai kad skrenda NATO lėktuvas ir purškia juos reik kuo skubiau pilti actą virdulin ir jį garinti!

Sako, kadaise norėjo eiti į Seimo rinkimus su kažkokiais liberalais, ale kažkas pasipainiojo ir į Seimą nepakliuvo, tai gal irgi gerai, nes nereikia dorų ir sąžiningų žmonių Seime, nes visvien juos sugadins korumpuota valdžia ir politika.

Kadaise gi Milda Bartašiūnaitė buvo kažkokių Dvyračio žynių vedančioji ir kažkokio realybės šou dalyvė, o dar ir anglų kalbos mokytoja, o dar ir FHM kai pradėjo dirbti, tai ir tapo sekso eksperte. Sako, ten visaip girdavosi kad išbandė visą sekso prekių parduotuvių asortimentą, įskaitant naujoves, ir visaip komentuodavo. Tačiau neteko girdėti, kad kas nors su ja seksu būt užsiėmęs. Vat ir viskas.


Kiti Pipedijai žinomi personažai su panašiomis pavardėmis

  • Juozas Bartašiūnas - šitas tai jau tikrai nebuvo joksai sekso ekspertas, tai gal ir nesusijęs anei niekuo, o tik pavardė panašiai skamba