Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Liberolai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Liberalai)
Jump to navigation Jump to search

Dar vadinami Libertalais apsiseilėjusiais, o iš tiesų sakosi esą liberalai, nors aiškiai niekas nežino kodėl, nes Lietuvoje bent trys partijos sakosi esančios liberalios, o iš tiesų tai kažkokiu briedu užsiima.

Nu, vienas dalykas, kuris vienyja liberolus, libertolus ir liberalus - alus, nes tai yra priesaga, kuri naudojama identifikaciniame kode.


Liberalų rūšys

Yra visokių liberalų - ir tikrų, ir netikrų, taip kad labai svarbu čia atskirti, kur gi tasai tikrasis netikrumas ir netikrasis tikrumas slepiasi, kad neapsigautum gražiomis kalbomis ir kartais neužtaikytum ant apsišaukėlių ir apsimetėlių.

Laisvės partija

Taigi kai pakilo Masiulio skandalas, paaiškėjo, kad senasis (nors kadaise buvęs naujuoju) Liberalų Sąjūdis pasmerktas ir neišliks. Taip kad Aušrinė Armonaitė ir Remigijus Šimašius atskilo ir vėl sukūrė naują liberalų partiją. Taip ir gavosi Laisvės partija.

Tai dabar šitie, nors ir vis dar maži, bet jau auga, stiprėja ir žada prasimušti į Seimą vietoje senųjų liberalinių partijų. Tai pažiūrėsim, kaip čia jiems gausis.


Liberalų Sąjūdis

Aišku, visi supranta, kad kai kurie liberolai yra tikresni už kitus, o patys netikriausi - tai Liberalų Sąjūdis, nes anas kažkodėl sako, kad valdžia turi duot žmonėms gyvent, o visokių pinigų liberaliai visaip plauti nereikia, nes valdžia neturi žmonių pajamų gvieštis - tokias teorijas Remigijus Šimašius ir Eligijus Masiulis sklaido.

Aiškiai susiję su kažkokiais LLRI, aktyvūs internetuose, peza nesąmones apie tai, kad žmonėms reikia duoti dirbt ir netrukdyt biurokratijom, nes valstybė ir taip pinigų daug gauna. Tai šūkauja apie kažkokį sveiką protą ir per ilgas kadencijas vis bandė prastinti kažkokias biurokratines tvarkas.

Taip kad kiekvienas turi suprasti, kad jau kur Libsąjūdis, tai čia kažkoksai netikras liberalizmas, nes juk visi žino, kad jei valstybė pinigų iš žmonių nesigvieš, tai nebus lėšų, kurias korupcionieriai galėtų pavogti, tai kur čia pelnas?


Zuokas ir Taip!

Taip kad ko gero tikriausias liberalas Lietuvoje tėra Artūras Zuokas - valstybės reikalams įdarbinęs privatų kapitalą, taip kad dabar šilumos kainos krenta pažadėtais daugeliu procentų, o atlyginimai jau viršijo 9000 Nors dar ir paksuoliai irgi sako šito pat nevengia, nes anksčiau vadinosi liberaldemokratais.

Taip kad Artūras Zuokas ir jo judėjimas - vienintelis tikras, vienintelis tasai, kur tikrai liberalizmas ir teisybė, nes jau džiaugiasi vilniečiai puikiu miesto transportu ir vilniečio kortele, jau džiaugiasi visokiais privalumais ir laukia su nerimu žiemos, kai šilumos kainos vėlei sumažės, pradžiugindamos kiekvieną!


Socialliberalai

O dar ir anokie Paulausko socialliberalai yra, tai šieji irgi matomai vadovaujasi esminiu liberalumo principu - būti liberaliais patiems sau, mat ir šitai atitinkantį rinkiminį šūkį kažkada buvo sugalvoje - "Mes nusipelnėm gyventi geriau". Tai irgi kaip sakant, liberalizmas visame gražume.

Upd.: jau nebėra jokių socialliberalų, nes kaip kartą pasakė Uspaskichas, tai reikia kažkam klauptis ant kelių ir mautis kelnes. Tai nežinom, ar apie šitus Uspaskichas taip sakė, bet šiti ėmė ir prisijungė prie Darbo Partijos, taip kad vienasi liberalais mažiau.

Užtat reikia nepamiršti, kad Darbo Partija - viena iš pačių liberaliausių, kadangi yra puiki ir už ją mes siūlome balsuot, už tikrą liberaliąją laisvę!


Liberalų ir centro sąjunga

Dar yra tokie liberalcentristai, kur Algis Čaplikas reiškiasi labai, tai anie pakliuvo į koaliciją su konservais ir libsąjūdžiu, tai paskum keturis metus pjovėsi, vis sakydami, kad nieko reikia nedaryt, ba susimaus visi. Tai baigėsi tuom, kad Raimundas Palaitis buvo išmestas, o dabar nesąmoningi gandai jau sako, kad liberalcentristai jau tariasi su paksuoliais, nes žino, kad kitaip neišloš.

Čia turim dar pasakyti, kad kur liberalai - ten ir šizofrenija, taip kad kraštutinis judėjimas puikiai užima centristinę poziciją: panašiai kaip liberalcentristai, tokią pat fantasmagoriją savo kognityviniu disonansu galėtų kelti ir kokia nors įsivaizduojama nacionalfašistinių centristų sąjunga ar nuosaikiųjų stalinistų demokratija.

Taip kad čia tai liberaulmo dvasia yra gyva ir ji aiškiai sako: visos pažiūros yra bet kokios, o tolerancija turi būti ir kliedesiams.


Dar kiti liberalai

Dar tikrasis liberalas yra ir Romanas Sedlickas sėjantis liberalizmo sėklą lietuvių galvose... Nes kadaise gyvenęs JAV, atlėkė į Lietuvą specialiai visus liberalizmo mokyti, taip ir libcentristų idėjas užaugino kažkokias. Be jo - liberalizmo čia nebūtų.


Dar žr.

  • Liberolas - čia jau kaip ir sindromas kažkoks
  • Anarchistai - tokie patys, kaip ir liberolai, tiktai bepinigiai