Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Eligijus Masiulis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Masiulis toks Masiulis

Eligijus Masiulis - dėl nieko nekaltas, šimtą tūkstančių jis ne dėžutėje rado ir nepaėmė, o pasiskolino[1], ir niekas nekaltas, ir Eligijus Masiulis - šventas doros, darnos ir skaistos kankinys! Visi įrodymai nuneigti, visi faktai pasirodo turėjo alternatyvinius faktus, taip kad Masiulis išteisintas, su kuo ir sveikiname!

Eligijus Masiulis - buvo susisiekimo ministras, o ir liberalsąjūdiečių vadas. Dar vienas liberolas irgi seimūnas, kuris visiškai paniekino liberalizmo principus, tik atsidūręs prie Valdžios lovio. Vienintelis principingas Masiulio sprendimas, paremtas liberaliomis idėjomis - nepirkti bankrotinamos bendrovės flyLAL, kas puikiai paralyžavo visą oro susisiekimą tarp Lietuvos ir užusienio geram pusmečiui, kaip tik tuo metu, kai Vilnius patapo Europos kultūros sostinė.

Šiaip dar sakoma, kad Eligijus Masiulis iš prigimties linksmas žmogus. Kažkada taip prisilinksmino, kad viename kaboke iš jo pavogė piniginę su Seimo nario pažymėjimu. Tai tada labai verkė, bet niekas jo nepabarė už girtuoklystes...

Dabar gi visokie niekadėjai rengia šiam interpeliacijas, mat kažkokį sukčių pasodino į Lietuvos pašto vadus, o paskum dar sugalvojo valstybinius kelius privatizuoti. Taip kad sako, kad nebūtų liberolai, jei neskleistų prichvatizacijos idėjų. Vienok praėjus daugeliui metų po Masiulio buvimo susisiekimo ministerijos, dabar jau matome, kad paštas pasidarė pelningas, užtat kiti žmonės skundžiasi, kad vietoje to, kad paštas siuntas gabentų, pardavinėja kažkokias šmutkes.

Žodžiu, Eligijus Masiulis buvo puikus politikas, liberalų vadas ir Seimo narys, bet paskui daugelis laukė, kada Eligijus Masiulis pasakys garsiąją frazę - "Neatsistatydinsiu ir viskas"

Upd. Taigi Masiulis jau pasakė, kad atsistatydins žmogus, nesgi pagavo paėmus 106K eurų (Pipedijos banko metinio pelno dydžio) kyšį iš Kurlianskio. Kažin, ar Mockus čia prie ko...

Eligijus Masiulis iš tiesų yra Jonas ir švenčia jonines pasidabinęs darželio gėlėmis. O medalį gavo už nuopelnus


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.