Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Darius Mockus

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Darius Mockus

Įtakingas verslininkas, kažkokių niekadėjų neteisingai apšauktas KGB agentu, nors net pagal amžių labiau tiktų į kokius komjaunuolius. Tai jam ir jo koncernui MG Baltic neleista buvo dalyvauti LEO steigime, tai jis tiesioginiame TV eteryje neregėtai sukirto Žilviną Marcinkevičių, žulikų žargonu pranašaudamas jam "papudravimą" - čia galimai visi iškart suprato, kad kalbama antaip tol ne apie televizinį grimą, o apie pudruotus numirėlius.

Atrodo idealiai

Netyla žinios, kad didžiuliam koncernui priklausantį parduotuvių tinklą Apranga purto ekonominis Krizisas, betgi kitai kontorai - Stumbrui tur būt dar ilgai negrės niekas...

Gi dar abejonių nėra ir dėl kitko: kur tik LLRI, ten ir šio paties Dariaus Mockaus įtaka - būtent jis yra vienas iš LLRI kūrėjų, steigėjų bei vadų, taip kad žmogus su puikia galva ir ne iš piršto laužtom įvairiom ekonomikos žiniom. Tai viskas tiktai tam, kad būtų laisva rinka ir gerai suktųsi prekyba - ne sau, o kitų gerovei, visos Lietuvos labui.

Apie Darių Mockų galima atsiliepti išimtinai tiktai teigiamai, tai visiškai doras, tyras, nuostabus ir niekad niekuo niekaip nesusitepęs žmogus, galintis būti pavyzdžiu bet kam, ką tiktai tesugalvotum, gi visi gandai apie jį skleidžiami išimtinai piktavalių.

Neabejotina, kad ir Masiulio skandalas tėra išsigalvojimas ir negeranorių išmislas, specialiai tik tam, kad būtų apšmeižtas Darius Mockus.


Visokie piktavalių kliedesiai

Čionai kartais ateina koks nors pusprotis, pavyzdžiui, Karpienis, kuris nesąmonių prirašo, tai čionai irgi prirašė, tai už tai bus perduotas anas susidorojimui. Tai mes čia ėmėm ir padarėm cenzūrą, nes Karpienis, kuris tuos kliedesius čia rašinėjo, nuo tos cenzūros bus ištiktas nemalonaus priepolio. O ir šiaip labai negražiai atrodė, nes jis viską taip sudarko, kad ima atrodyt kaip jo paties rašytas straipsnis apie jį patį.

Ir dar baną uždėjom Karpieniui, kad nenusišnekėtų daugiau. Nes taip visiems bus geriau.

Kliedesių paneigimas

Gi dar garsusai Vladas Bieliauskas kartą senais laikais viešai pareiškė, kad su Dariumi Mockumi visad galima susitarti, nes gi jis puikus verslo partneris, o toksai žymus ir garsus verslininkas tikrai negalėjo suklysti.

Ogi visai gana neseniai, kai konservatoriai padidino mokesčius alkoholiui, kad surinktų daugiau mokesčių ir atseit pagerintų gyventojų sveikatą, tai Darius Mockus per Lietuvos Radiją skelbė, kad išties pagal baisų pardavimų kritimą surenkamų mokesčių pasidarė mažiau, o pagal policijos suvestines viską kompensavo pogrindinis pilstukas, katras tiktai kenkia baisiai...