Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


LEO

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
DSC00692.JPG

Lietuvos Elektrikų Organizacija - net Konstitucinis Teismas be jokių šmėklų suklupo prieš Maximos parengtus Nacionalinio Investuotojo steigimo ir veiklos įstatymus. Lietuva, Latvija, Estija ir Lenkija susitarė statyti naują Atominę katilinę. Tam reikia pritraukti daug pinių, todėl sugalvojo dar uabą tokį sukurti neskaidriai, aplenkiant MG Baltic ir viską atiduodant VP Market grupei.


Trumpai drūtai - LEO nė nežada statyti naujos katilinės, o nuolatos besikeičiantys jo vadovai kaskart pasiima šimtatūkstantines kompensacijas iš valstybės biudžeto.


V. Poderys - naujasis LEO vadovas, žilais plaukais ir mąslia išraiška primena mums Chodorkovskį, tai pažiūrėsim, kaip jam ten seksis...

Dabar naujuoju LEO vadovu paskirtas Virgilijus Poderys. Dar nauja tai, kad nuo šiol įmonės valdyboje Valstybę atstovaus ir juridiniai asmenys.

LEOlt ir Lubys

Lubys buvo vienas gi iš tų, kurie buvo prieš LEOlt, nesgi, matomai, norėjo savo gabalą gauti. Ir kas gi galėtų paneigti, kad už tai jam buvo pažadėtas kažkokstai dujų terminalas, už kurį žiūrėk tūlasis Anicetas Ignotas dar ims ir atsisės į kaliūzę.

LEOlt pabaiga

LEO mirė. Kubilius visgi ėmė ir išardė šitąjį Kirkilo ir Vyto Navicko darinį. Paskutinis akordas buvo tai, kad pasirodo LEOlt iš Vėtrūnos nuomavo pjedestalą, ant kurio stovėjo skulptūra Elektrai [1]. Taigi, LEOlt mirė, tegyvuoja UAB VAE.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.