Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Anicetas Ignotas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Energinga ir putlia šypsena pasidabinęs Anicetas Ignotas

Anicetas Ignotas - energinga socdemų pastatyta ir ilgus metus išlaikyta figūra, buvusi atsakinga už visą Lietuvos energetiką, piktanorių kažkaip su Gazprom sieta. Kalbama, kad jis ir būdavo tikrasis Ūkio ministras.

Kai atėjo Kubilius valdžion dėl jojo gi net visą vyriausybę reformavo, kad tik kaip nors juoju atsikratyti. Tiesa, netoli teatsikratė - nusėdo į šiltą vietelę neypatingai aišku kuom užsiimančioje "Energetikos agentūroje", katroji netgi tam pačiam pastate yra, kaip ir buvusioji. O už tai Kubilius kiek velnių gavo nuo paties AMB, kad didingą energijų žinovą lauk išmetė[1].

Ir štai nei iš šio nei iš to pikti pareigūnai atkapstė, kad kažkokį tai dujų terminalą Ignotas norėjo papigiajai socdemų draugeliui Lubiui perleisti, matomai mainais už LEO. Tai va dabar vargšas - ir iš mėgiamo darbo teko išeiti, ir žiūrėk dar į kaliūzę teks sėsti... Nebėra seno koriešo AMB, netgi neaišku kaip čia bebus... Na, pats Lubys, aišku, nieko nežinojo, ir dėl to labai nustebo[2].

Nagi ir ėmė kaip čia gavosi - vietoj to, kad prie teisingos valdžios Anicentas ponas grįžtų prie savo pamėgtos energetikos ėmė jįjį ir nuteisė teismas toksai....[3]

Žiūrėkite dar


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.