Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Gazprom

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Pasaulyje plačiai žinomas Gazpromas. Niekas jo nemėgsta

Gazprom, arba lietuviškai vadinant, Gazpromas - taigi garsusis Rusijos koncernas, labai įdomiai veikiantis, taip kad kažkokios užsienio vertintojų tarnybos jau buvo ne sykį išvadinusios šitą kontorą korupcijos, pinigų plovimo, finansinių nusikaltimų ir kitų negerovių židiniu. Tą vat Vikilykas netgi apie tai parašė, tad tai dar vienas iš daugelio įrodymų, kad Pipedija neskiedžia, jei tik jisai būtent Pipediją ir nepracitavo gi[1].

Tai čia galima tuo pilnai patikėt, kai paskaitai visokią spaudą ir sužinai, kad šitas visas Gazpromas pasirodo besąs nuostolingas. Aišku, pagal visokias oficialias ataskaitas. Tai aišku, ar jūs čia tuomi patikėtumėt? Mes tai nei velnio.

Tai dar Gazprom siejamas su įvairiausiomis grupuotėmis visokiomis, tarpu kurių dažniausiai minimos Rusijos saugumas - FSB, tas pats, kur anksčiau vadinos KGB, bei tokia labai įdomi nusikaltėlių gauja - Solncevo grupuotė, katroji vis kokiuose nors sandėriuose dalyvauja. Kaip pavyzdžiui Ukrainos toksai susivienijimas Naftogaz, katras perpus Gazpromo, o perpus - anokio Semiono Mogilevičiaus, katro FTB per visą pasaulį ieško.

O tai ir Lietuvoje tas Gazpromas visokių interesų turi, vat su Dujotekana pavyzdžiui susietas kažkaip buvo, ir dar su visokiom įmonėm.

Dargi monas prasidėjo kai Kubilius su Sekmoku susimanė iš Gazpromo triūbas atimti[2], taigi kad ir pasipylė visokie tenais grasinimai, netgi neformaliai vadinamas Gazpromo direktoriumi Putinas apkaltino Lietuvą plėšikavimu[3], mat Brazauskas savo laiku Gazpromui atidavė krūvą "Lietuvos dujų" akcijų, už tai tėviškai pažadėjęs per amžius amen pigias dujas. Deja, paaiškėjo, kad dujos ne tokios ir pigios, o už tai, kad čionai kažkas kažką nori atimti jas dar žiūrėk ir pabrangins[4].


Kitos sąsajos ir galimai Gazpromo organizacijos LietuvojeVisokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.