Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Wikileaks

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Vikilykas)
Jump to navigation Jump to search
Wikileaks - populiariausia Pipedija skaičiuoja, kiek dar liko laiko laisvam žodžiui skleistis

WikiLeaks (pagal VLKK - WikiNuotekos) - viena sėkmingiausių Pasaulio Pipedijų, nūnai susilaukis begalinio dėmesio, nes paviešino itin slaptus, neva, duomenis apie karą Irake ir Afganistane.

Tą pagamino toks dabar dėl to išgarsėjęs trolis Julian Assange, pasinaudodamas Mediawikiu ir patapo galinguoju anti-žurnalistikos koziriu. Daugumui čia rakštimi šiknoj įstrigo tas tinklapis, nes galvoja, kad visokia informacija turi būti filtruojama ir slepiama.

Panašiai, kaip Rusų šnipai, Lietuvos vanagai semiasi informaciją iš viešų šaltinių, ten Wikileaks daugumas skelbiamų dokumentų - visiškai viešai prieinami internetuose. Taigi, nieko nuostabaus, kad slapta informacija voliojasi elektroniniuose sąvartynuose - belieka ją surankioti ir sistematizuotai pateikti, o po to atsėdėti JAV kalėjime kokius 50 metų už išprievartavimą ar ką ten, kaip tik Obuša sugalvos.

Wikileaks, vis gi, aiškina, kad skelbia popierius tokius, kokius randa - as is. Tačiau apie Lietuvą ten beveik niekas neieško medžiagos, nes galvoja, kad čia - Dievo užmirštas ir niekam neįdomus kraštas...

2010 m. pabaigoje WikiLeaks visiškai užtrolino beveik visą pasaulį, pradėję viešinti JAV diplomatų susirašinėjimus. Tik kažkaip labai lėtai nuteka ta informacija, iki šiol nė pusės dokumentų nepaviešinta, matyt Obuša nepasiduoda ir bando sustabdyti informacijos nutekėjimą, bet matomai bergždžiai, nes WikiNuotekas saugo netgi pati garsioji Anonymous.

Wikileaks - didžiausias visų politikų šiknos skausmas, greit sukeliantis frustraciją

Nuorodos

WikiLeaks visame gražume