Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Bronislovas Lubys

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Bronislovas Lubys

Bronislovas Lubys - kietas dziedokas, vienok - po Nepriklausomybės atkūrimo sukūręs (tiksliau - legalizavęs gamyklą kuriai direktoriavo iki Nepriklausomybės) didžiulį koncerną - Achemos grupė. Bronislovas Lubys - ilgametis pramoninkų konfederacijos prezidentas. Nariai kildinami iš LKP nomenklatūros, sakoma, kad jie visi pasipūtę, tingūs, arogantiški bei įtakingi.

Bronislovas Lubys - palyginti - retas svečias žiniasklaidoje, o jo pasisakymuose dažnai galima įžvelgti gilią ekonominių - visuomeninių procesų analizę, sakoma, kad jis turi tam tikrą verslo nuojautą, taigi aišku, kodėl mieliau renkasi verslą, o ne valdžios lovį, iš kurio jau turėjo progos pasrėbti... kur visi kas netingi bandytų numaut kelnes ir pažiurėt kiek stipriai prišikti triusikai.

Bronislovas Lubys - Brazausko draugas. Bronislovas Lubys - Tambovo vilko draugas. Bronislovas Lubys - Lukašenkos draugas.

Ogi dar statistika skelbia, kad taigi patsai turtingiausias Lietuvos žmogus, tasai, katram priklauso garsusai laikraštis Lietuvos Žinios ir Baltijos televizija, o 2009 pareiškė, kad Rusija savo reikalams supirkinėja Lietuvos žiniasklaidą, tai čia gi buvo tokia informacija, kad rusams priklausantis Snoras nusipirko Lietrytį...

O dar Bronislovas Lubys pareiškė, kad Lietuvos rinka monopolizuojama ir dėl to kalta tiktai valdžia, katra tais monopolistais ir tesirūpina, kartu dar išpranašavo, kad Andriaus Kubiliaus vyriausybė neišsilaikys iki kadencijos pabaigos.

O dabar gi Drąsiaus Kedžio bylą kuruojantis Gintaras Jasaitis pareiškė, kad Lubio žiniasklaida daro prokuratūrai kažkokį spaudimą.

O dar Bronislovas Lubys yra Achema grupės savininkas, taip kad jam priklauso Jonava...

Dargi Lubys žymus kaip rašytojas. Nūdieną žymiausias jo kūrinys yra "Laiškas Kirkilui"[1]

Vietinio Jonavos KGBPartkomcentro ir Raudonosios vėliavos vardo cigarečių fabriko sukurtas filmas, kuriame Lubys daro "izdevonus" iš darbininkų ir verčia dirbti per Naujus metus: http://www.youtube.com/watch?v=t_Cz4Jai4d8

Ponas Lubys turėjo porą žmonų, kurių paskutinė - Lyda Lubienė.

Lubys amžinąątilsį

Lubys mirė važiuodamas dviračiu 2011 metų spalio 23 dieną.

Dabar visa pramonė užsidarys ir išvažiuos kartu su neremiama demokratija į Airiją apelsinų skinti, o partijoms nekurioms ten matyt teks bent kuriam laikui taupymo režimą įjungti.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.