Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Gintaras Jasaitis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Gintaras Jasaitis

Gintaras Jasaitis - taigi prokuroras, buvusio generalinio Algimanto Valantino pavaduotojas, katras ir Dalios Grybauskaitės įvardintas, kaip laukiamas su atsistatydinimo pareiškimu.

Tai dabar Gintaras Jasaitis sako kažką panašaus į "neatsistatydinsiu ir viskas", o žmonės jau išsyk spėlioja, ar ištemps jisai iki savo kadencijos pabaigos, katra pasibaigs Gegužės 1? Prokuroras sakosi nesąs politinio pasitikėjimo pareigūnas ir nesusijęs su jokiomis partijomis ar grupuotėmis, tačiau jau girdisi spėliojimai, esą jam irgi teks visuomenės pasipiktinimo šliūkšnis, o patsai jisai kaltina dėl visko dešiniuosius ir sako, kad Bronislavui Lubiui priklausanti žiniasklaida kažkaip spaudžia prokuratūrą, nes kaip čia nekaltinsi, jei netgi Landsbergis žmones pakviečia protestams...

2004 Žmogaus Teisių Stebėjimo Institutas nominavo Gintarą Jasaitį antipremijai už antinuopelnus žmogaus teisėms - tąkart Gintaras Jasaitis buvo apkaltintas nekaltumo prezumpcijos pažeidimu[1].

Kažkadais Gintaras Jasaitis atmetė prašymus pratęsti tyrimą dėl Vytauto Pociūno nužudymo, atsisakęs ir kelti bylą dėl jo šmeižimo, tai tada dar pasklido ir kitos kalbos - kad būtent jam vadovaujant, Kaune buvo neatpažintas palaidotas kunigo Ričardo Mikutavičiaus lavonas, už ką ir papeikimą gavo[2].

O kai prasidėjo pedofilijos skandalas, tai Gintaras Jasaitis teigė, kad visi veiksmai buvo daromi laiku, o paskui jau Seimo komisija nustatė, kad visai kitaip. Gi tuo tarpu patsai Gintaras Jasaitis teigė, kad čia dėl visko kaltas tiktai Drąsius Kedys, katras neleido prokuratūrai dirbt[3].

O dar kai kurie kalba, kad su Gintaru Jasaičiu susijęs anoksai Artūras Paulauskas, ir kad būtent Gintaras Jasaitis padėjo tvarkyti Darbo partijos bylą dėl juodosios buhalterijos po to, kai Artūras Paulauskas buvo išmestas iš Seimo pirmininkų[4].

O jau ką kalba anoksai Labas, Lietuva!, tai čia jau mums liežuvis neapsiverčia rašyt[5].

Upd. Taigi, kadangis Gintaras Jasaitis pats nepasakė, tai užu jįjį "taip visiems bus geriau" pasakė pati prezidentė. Taip kad čia kaip matome, visad pasitvirtina tas dalykas, kad jei jau pasakei "neatsistatydinsiu ir viskas", tai ir antrą frazę teks ištart kažkam.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.