Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Paulauskas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Artūras Paulauskas)
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Artūras Paulauskas

Artūras Paulauskas, liaudy neretai pavadinamas, kaip Pavlikas, Povlovskis ir pan., iš esmės - prokuroras arba mentas, nes žulikai jo nebemėgsta. Praktiškai pirmasis Lietuvos populistas, patekęs į valdžią, nors ir laikinai, bet ėjęs prezidento pareigas, subūręs savo vardo partiją, kuri "nusipelno gyventi geriau". Artūras Paulauskas liepė sušaudyti Borisą Dekanidzę.

Artūras Paulauskas - garsus kovotojas su nusikalstamumu, nes kažkada pasodino Henriką Daktarą, taip kad šitaip buvo sumušti daktarai, už ką iki šiol visi džiaugiasi, nes tai yra labai gerai.

Dabar gi Artūras Paulauskas Darbo partijos narys, matyt pavaldus VU, bet jau gal ir neilgam, nes VU likimas jau irgi neaiškus.

Paulauskas moka būti pavojingu

Dabar - politikos autsaideris. Vedė žmoną Jolantą, o ir šiaip charizma neblizga. Tiesiog Paulauskas...

A, dar kartą Artūras Paulauskas buvo Seimo pirminiku, bet jį nuvertė susitarę konservai ir darbiečiai, o tada ėmė šviesti saulė...


Visokie šiaip gandeliai

Vat ką prirankiojom internetuose bei laikraštyje Lietuvos Žinios įdomaus:

  • Artūro Paulausko tėvas - KGB pulkininkas Stasys Paulauskas. Pagal sovietinę KGB laipsnių sistemą tai atitinka armijos generolo-leitenanto laipsnį - vieną iš aukščiausių, kokius tik yra pasiekę lietuvių kilmės SSRS okupacinio režimo kolaborantai.
  • 1975 metais Artūras Paulauskas savo noru bandė įstoti į KGB etatiniu darbuotoju, buvo atmestas tik dėl netinkamos sveikatos būklės.
  • 1988 tapo LKP CK Administracinio skyriaus instruktoriumi - jam buvo atskaitingas ir LTSR veikęs KGB

Paulauskas 1997 metais staiga sudalyvavo prezidento rinkimuose, ir pasitelkęs damų sentimentus žavioms šypsenoms beigi pažadus patvarkyti visokius ten mafijozus it jau buvo patvarkęs Dekanidzę, šaudydamas fejerverkus ir tasydamasis po provincijas su tuometinėmis šūdžvaigždėmis, dar kiek ir būtų nustūmęs nuo pjedestalo Adamkų. Dargi, nors ir netapęs prezidentu, bet pradėjęs užsiimti politika jojo šypsena pažavėjo ir netgi prašmatniai įsikūrė netoli Vilniaus nusidriekusiame kaimelyje Tarandėje. Čia netrukus pagarsėjo kaip didis tvoros kaimyno žemėje statytoju, ir dėl to liaudyje buvo pramintas Tvoručiu.

O štai gi 2006 metais Artūras Paulauskas smarkiai pagarsėjo, nes matyt teisybę pasakė kartą, nes pasakė, kad Rolandas Paksas ir Viktoras Uspaskichas yra kažkokie užsienio specialiųjų tarnybų instrumentai[1], tai visi čia paskui Rusiją ko tai prisiminė... Gi užtat dabar kažkaip Paulauskas pasgi Viktor Uspaskich tarnauja, irgi Grybauskautę koneveikia, kad vis Viktarą su rusų spectarnybom sieja.

Gi 2014 metai Paulauskas užsimanė patapti prezidentu vietoj Grybauskaitės, prisiminęs gi kad jisai vienakart, išpirdolinus Paksą, tokias garbias pareigas ėjo. Gi iš netyčių PBK ėmė rodyti jo politinę reklamą šiuo klausimu kažkaip.


Kiti Pipedijai žinomi Paulauskai:


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.