Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Vertelgos

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Vertelga)
Jump to navigation Jump to search
Kiekvieno sąmoningo asmens svajonė - tapti įtakingu, turtingu, žavingu, taip kad visos moterys išsyk tavo, ir valdžia, ir kitos gėrybės!

Vertelga - o kas gi nenorėtų tokiu būti? Pinigai maišais kraunami į sunkvežimius, turtai ir gėrybės, nuosavos vilos Kanaruose, limuzinai, prostitutės ir pinigus plešiantys reketyrai, o galų gale - kalėjimas!

Tai vienok ekonomistai aiškina, kad visas turtas sukuriamas per pridėtinės vertės procesą, kai kažkas gero gaminama, o bet vertelgoms tai nei motais! Tai čia labai geras verslas būna, kai nusiperki krūvą padirbtų kinietiškų Nokia telefonų po 20 litų, o čionai parduodi juos po 600: štai iš tų 3 procentų ir gyveni, nes tie 3 procentai čia ir yra pelnas, o visa ta pridėtinė vertė - tai tiesio pardavimai, nes tiesiog perki ir parduodi, tai iš prekybos visa tai ir pasidaro. Taip kapitalizmas ateina į mūsų gyvenimus, gi aišku tik, jei pasiseka.

O psichologai gi aiškina, esą pas vertelgas, atsiradus pinigams, griūva kažin koks vidinis barjeras ir prasideda visoks vartojimas bei nebaudžiamumas, tai ilgai tokie neišgyvena.

O senesnių nomenklatūrininkų atveju matome dar ir kitą procesą: apsivogti ir sukombinuoti, prisigrobiant valstybės ir paprastų žmonių turto, paskui tą turtą nustekent ir sugriaut...

O dar sako, kad pinigai daro pinigus, tai jei 200 tūkstančių bizniui neturėsi, tai ir vertelga netapsi, tik pinigus prarasi...

Ryšiai su įvairiomis grupuotėmis

O tai kaip žinia, gudrėsni vertelgos dar ir finansuoja visokias įstaigas, kad šios pasakotų apie tai, kokie jie besantys gėris, tai šitaip netgi ištisas LLRI susikūrė, kuris dabar mums ministrus į valdžią tiekia ir šiųjų reklamą platina, patys gražiai save vadindami verslininkais, nors kiekvienas žino, kad bet kuris verslininkas - tai visada vagis ir spekuliantas, nes to dar prie sovietų mokyklose mokė.

O ir anoks Frontas neatsilieka nuo kitų grupuočių - žinia gi, kaip Paleckiukas Maksimą gynė!

O dažniausiai gi vertelgas gina visokie liberolai, tai kiek vertelgų beaptiktum, tai vis paaiškėja, kad liberolas besąs...


Vertelgų rūšys

Tai vertelgos įvairūs būna, rūšių gi daug, tai čia vat tiktai pildykit šį sąrašą:


Komentarai

Tai čia vat taip žmonės apie vertelgas komentuoja:

  • šikniai, lengvatikiams, ar šiaip silpnos galvos veikėjams, parduodantys šūdą už firminio gaminio kainą.