Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Algirdas Paleckis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Paleckiukas)
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Algirdas Paleckis
Algirdas Paleckis prie senelio kapo

Algirdas Paleckis, daugelio žinomas kaip Vaflis, o dažniau - tiesiog Paleckiukas arba Padleckis, o dar "Bičiulis Algirdas", kaip jį vadina draugai komunistai, nors iš tiesų jis panačus į Če Gevarą ir vadinamas Politikos Minedu, o liaudyje neretai sutapatinamas su Šarikovu. Anksčiau ilgai buvęs LSDP numylėtiniu ir Brazausko augintiniu, jaunystės įkarščio apimtas pasijuto kietesniu ir pabandė atskilt nuo partijos kartu su visu Vilniaus skyriumi, ale baigėsi tuo, kad buvo tiesiog praspirtas, o dabar pasakoja, kaip savi šaudė į savus.

"Bičiulis Algirdas" tęsia senio Paleckio ideologinę liniją ir vaizduoja stojąs ginti nykstančio irgi degraduojančio proletariato. Tad buria aplink save liumpenus po raudonom vėliavom!

Kažkuriais metais Algirdas Paleckis badė pakliūti į Seimą, bet jį nugalėjo Monika Navickienė, nes netgi Naujojoje Vilnioje Algirdukas rinkėjams pasirodė smarkiai per prastas. O paskui gi paaiškėjo, kad dar ir rinkėjus anasai papirkinėjo[1].

O dar paskui Algirdas Paleckis buvo suimtas už tarnybą Kremliui - tą 2018 metų gruodžio 19 patvirtino teisėsauga. Tada paaiškėjo, kad šis kažką šnipinėjo, vaizduodamas žurnalistą, o paskui išlindo dar ir kokie tai duomenys apie sąsajas su Michailu Golovatovu, kuris Rusijoje dirba FSB reikalų kuruotoju visokiame Artimąjame užsienyje[2].

Taigi, kiek tai atsėdėjęs, Algirdas Paleckis dabar bando grįžti į politiką ir sukurti kažkokią naują partiją, kuri vadinasi Teisingumo aušra. Čia matyt nori kaip tai atnaujinti teisingumą, kad baustų tuos, kas jį baudė.


Senstelėję naujienos apie Algirdą Paleckį

Dabar jau frontinikai išsižada Paleckio, kaip, neva, neatitinkančio kairuoliškųjų pažiūrų arba apkaltina jį autoritariniu partijos valdymu - Minedas aplojo žiuri. Dabar vėl matome, kaip sostinės 3-iasis PK kelia bylą Algirdui Paleckiuisausio 16 - osios Riaušių prie Seimo organizavimą. Mentas, greičiausia, - atskilęs frontinikas...

O tai kartą ir akciją Paleckiukas gi buvo suorganizavęs, kai karutį svogūnų nuvežė prie Seimo. Tai įvyko 2009 metų vasario 3 dieną, neužilgus po Riaušių prie Seimo. Tai už šiąją jau buvo nubaustas tūkstantine baudele. Tai kaip ten dėl svogūnų, tai nežinom, ar vertėjo už tai baust, o ką apie jį kalba kas - tai čia jau ne mūsų žodžiai, dėl ko ir atsiribojam!

Gi kartu bičiulis Algirdas dar labai pagarsėjo, kai visokie socdemai rėmė Leo, o šisai ėmė skelbti protestus prieš parduodamą energetiką...

Gandai visokie

  • Gi dar gandai kalba, kad prieš keletą metų Algirdas Paleckis susidraugino su anokiu paslaptingu Dariumi Mockumi, kovojusiu prieš Trigalvį slibiną, tai paskui gavosi socdemų skilimas, atsirado Frontas, o Paleckiukas tapo Vilniaus vicemeru... Tai čia irgi tokia priešybių vienybė pagal Leniną tiesiog, kai sutaria LLRI ir Fronto interesai...
  • Nei iš šio nei iš to apsireiškė kažkoks Stepas Jocas ir kažkokiu būdu paaiškėjo, kad jis neva įsipareigojęs su ponaičiu Algirdu [3]

Senos naujienos:

Liaudyje apie Paleckį:

Vidurinės mokyklos laikais, dėl pasiskolinto ir negrąžinto 1 CCCP rublio, gavo pravardę Rublis.


Nestumkit ant Paleckio. SLF!!! ,110 balsuojam! - šūktelėjo Pipedijai susijaudinęs anoniminis rinkėjas prieš pačius rinkimus į Vilniaus savivaldybę 2011 krizės metais.


Pipedijos paleckiai:


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.