Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Justas Vincas Paleckis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Justas Vincas Paleckis - LSDP veikėjas, taigi dar 1989 metais pakliuvęs į LTSR vadovybę, buvo paties Algirdo Brazausko pagalbininkas, o šiaip tai - Lietuvą sovietams išdavusio komuniagos Justo Paleckio sūnus, dėl ko gal ir gėdinasi, o gal ir nesigėdina. Gi patsai yra dar ir tokio Algirdo Paleckio tėvas, tai irgi gal ir gėdinasi, o gal ir ne.

Justas Vincas Paleckis gimė kažkur Rusijoje, Kuibyševe, kur buvo su visokiais komuniagomis evakuavęsis jo tėvas, tai pirmus vaikystės metus tenai ir praleido. Paskui jau šeima grįžo Lietuvon, o patsai Justukas jaunesnysis buvo auklėjamas, kad taptų geru sovietiniu funkcionieriumi. Tai matyt tokiu ir tapo, nes iki Lietuvai atgaunant Nepriklausomybę, sugebėjo prasimušti į pačius aukščiausius valdžios sluoksnius, tapdamas LKP CK sekretoriumi, t.y., vienu iš kelių galingiausių Lietuvos žmonių.

Pagal išsilavinimą Justas Vincas Paleckis - atseit žurnalistas, kadangi 1964 baigė VU tokią atseit specialybę, t.y., išties specialybės negavo, nes visa žurnalistika anais laikais tebuvo kaip krušti protą žmonėms. Paskui pakliuvo į SSRS diplomatinius sluoksnius, nes 1966-1969 buvo apmokyras specialioje SSRS užsienio reiklaų ministerijos aukštojoje mokykloje, kuri tebuvo skirta rinktiniams kompartijos šulams. Po baigimo buvo siuntinėjamas į visokias ambasadas, kur dirbo Šveicarijoje ir VDR. Paskui jau prasimušė dar aukščiau, nes 1982-1983 tapo SSRS užsienio reikalų ministerijos spaudos skyriaus vedėjo pavaduotoju. T.y., valdė PR, ką SSRS užsienio spaudai sako - propagandos organizatorius visam pasauliui.

Paskui jau nuo 1983 buvo pasiųstas į Lietuvą, kad reguliuotų vietinę LKP veiklą, krušant protą užsienio lietuviams apie tai, kaip gerai gyventi LTSR, taip kad jau čia iki 1989 buvo LKP CK užsienio ryšių skyriaus vedėjo pavaduotojas. Tai reik manyt, kad propagandos daug prikūrė, jei jau tą dirbo.

Tai paskui atėjo Nepriklausomybė. Taip iš LKP Justas Vincas Paleckis atsidūrė LDDP, kur 1990-1991 buvo paties Brazausko pavaduotojas. O paskui jau LSDP, o paskui jau nuėjo per visokias ambasadas, Seimą ir taip toliau. Taip kad didelis ir svarbus žmogus.


Kiti Pipedijai žinomi paleckiai