Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Proto pisimas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Krušti protą)
Jump to navigation Jump to search

Proto pisimas irba proto krušimas - tai čia toks visai malonus beigi įdomus užsiėmimas. Pisant protą visada reikia būt atsargiam, nes jei perpisi per greitai, tai dar ir pačiam skaudėt po to gali... Ogi šiaip tai bet kurio proto krušimo tikslas - tai tiesiog išsprogdinti smegenis.

Kad būtų kultūringa ir visokie pseudointelektualai nemoralizuotų ir nevaizduotų, tai kai kurie droviai atsisako žodžio "pisti" ir sako žodį "knisti", tai tada gaunasi, kad kaip kokia kiaulė gilią šaknį knisa, taip ir protą kažkas knisa. Bet čia turim pasakyti, kad ne visada taip teisinga pasakyt, nes lytiniai aspektai duoda ir kitokią vidinę semiotiką, katroji būna prarasta, kai su žodžiais sumakaluojama.

Pisti protą moka ir gali visi, tiesa įvairiu lygiu, tačiau ne visi moka atskirti kada tai yra daroma jiems. Tai visiškai nereikalauja susikaupimo ar neeilinių įgūdžių. Ir kas svarbiausia, tai visiškai NEMOKAMA!

Dar liaudyje neretai toks veiksmas vadinamas Loxatronu - kilęs iš estų kalbos žodžio looxaatrõnäs (est. dibilų ieškojimas).

Pipedija į proto pisimą žvelgia moksliškai ir taiko tokias puikias metodikas, kaip melas, kognityvinis disonansas ir sakinio disinchronizacija.

Pavyzdžiai Internetuose