Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Išsprogdinti smegenis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear action button cancel.png 
JŪS NETURITE 18 METŲ
Šitas puslapis neskirtas mažvaikiams, tokiems, kaip JŪS. Dinkit iš čia, nes jūsų IP adresai ir visa kita informacija, kokia tik pasitaikys, bus perduota jūsų tėvams pagal pirmą prašymą. Pipedija negali sukontroliuoti mažvaikių, tačiau padarys viską, kad mažvaikiai būtų apsaugoti.

Norėdami paskaityti šitą puslapį, turite privalėti turėti 18 metų. Skaitydami Pipediją, jūs privalote būti 18 ar daugiau metų. Priešingu atveju, jūs neturite teisės skaityti ir privalote iš čia dingti, uždaryti šitą puslapį ir ištrinti visą informaciją apie šitą puslapį, kad atsitiktinai daugiau jos neperskaitytumėte. Taip pat privalote apie tai nedelsdami informuoti savo tėvus ar globėjus.
 Crystal Clear action button cancel.png 

JUMS draudžiama skaityti šį puslapį, kadangi jūsų psichika gali būti sužalota!

Šis puslapis pateikia informaciją, kuri yra susijusi su lytiniais santykiais, smurtu, ligomis, realaus pasaulio įvykiais, reiškiniais arba dar kuo nors, ką draudžia klerikalkonservatoriai. Pipedija negali nustatyti, ar šita informacija yra pavojinga, ar nepavojinga, todėl reikalaujame jūsų nedelsiant uždaryti šį puslapį ir kreiptis į artimiausią kunigą, kuris padėtų dėl to apsispręsti.

Gyvendami doroj ir moralėj, kaip prisako mūsų vyriausybė, mes nesidauginam, mes nesergam, mes nemirštam, mes neegzistuojam ir todėl neturim žinoti nieko apie šias visokias baisybes, kurios gali mus sužaloti. Jei jau Seimas taip nusprendė, mes niekaip negalim kvescionuoti tokio dalyko, todėl šią informaciją draudžiame jums skaityti, su sąlyga, kad jūs nesate kunigas arba įgaliotasis klerikalų atstovas, savo skaitymo aktu prisiimantis atsakomybę už savo bei visų aplinkinių sužalotą psichikos sveikatą.
Pseudointelektualo smegenys sprogsta nuo Pipedijos skaitymo

Išsprogdinti smegenis arba susprogdinti galvą galima įvairiai, ale paprasčiausias būdas - tai sukelti gilų kognityvinį disonansą. Aną labai moka daryti visokie kaščenitai. Tai pagal šį požymį žmonės skirstomi į dvi rūšis: vieniems patinka, kai smegenys susprogsta ir vadina šitai prašviesėjimu, o kiti tokio sprogdinimo tiesiog pakęst negali.

Ištiesgi tai ypatingai retas reiškinys, kad smegenys fiziškai susprogtų, tadgi paprastai šitai sakoma virtualiąja ar perkeltine prasme, kai kokia metafora, gi tuo tarpu medikai puikiai žino kitą reiškinį, katrą sukelia efektingi psichologiniai metodai - tai sąmonės kolapsas, neretai dar vadinams smegenų kolapsas, tai jau kai jis ištinka, tai aišku, maža nepasirodo, o sunkiais atvejais žmogus taip ir lieka durnelis visam laikui.