Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Nomenklatūra

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Nomenklatūra - taip vadinami visi tie biurokratai, kurie valstybės išlaikomi, neneša jokios naudos, o tiktai kuria papildomą popierizmą ir visokius ribojimus, kad žmonės gyvent negalėtų.

Vienok sąvoka čia platesnė, nei šiaip kokia biurokratija, nes nomenklatūra būna ir sisteminė, ir politinė, gi jos tobuliausias darinys - biurslas, dar ir kiša savo nosį į normalių žmonių reikalus, tai įkišdamas kokius nors šilumenininkus visiems per prievartą, tai kokį nors miesto transportą išreguliuodamas ir abonento bilietą įvesdamas, tai ten kelius pataisydamas už melejonus taip, kad po kelių mėnesių dar kartą melejonus uždirbti už tų pačių taisymų remontą...

Nomenklatūra - svarbiausia progreso ir valstybės varomoji jėga, nes sunaudodama visus valstybės pinigus, užtikrina nuolatinę paklausą visokioms gėrybėms ir taip skatina ekonomiką. Dėl jos didėjantys mokesčiai - tai socialinės garantijos, kad visokie vertelgos praras pinigus ir pralobti negalės. Taip kad viskas - visų mūsų gerovei!

Senesniais gi laikais tas žodis "nomenklatūra" reiškė kompartijos ir komsomolo vadovaujančius veikėjus, kurie gali būti į kokius nors postus statomi. Tai pakliūti į tuos nomenklatūros sąrašus visi norėjo, o kai jau pakliūdavo, tai nesvarbu kur bebūdavo, visur būdavo vadais.


Dar žr.