Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Komjaunimas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Komsomolas)
Jump to navigation Jump to search
Kai sakant, vėliavą su Leninu įsisek ant krūtinės ir vaizduok pyderą visame gražume

Komjaunimas arba komsomolas ištiesgi turi būti vadinamas kamsamolas tiktai, nes kaip tariama, taip ir rašoma, o VLKK tai gali ir patvirtinti jums bet kada. Kiti gi dar vadindavo šitą grupuotę Visasąjunginė Lenininio Komunistinio Jaunimo Sąjunga ar tai kažkaip panašiai, išvartydami viską į abreviatūrą VLKJS, kuri jau paskui iššifruojama būdavo įvairiais nepadoriais žodžiais.

Gi išliko tiktai dabar jau nedaug palikimo iš komsomolo laikų - gal tiktais Lietuvos Rytas, anksčiau buvęs Komjaunimo Tiesa, gal dar anoks komjaunuolis Darius Jurgelevičius, buvęs žymiu komsomolo veikėju, prasitrynė į VSD ir pagarsėjo visokiose istorijose, o dar atsirado anoks Komjaunimas.lt, katras suvisam su komjaunimu išvis nieko bendra berods neturi...

O dar senais laikais būdavo, kad jei nesi komjaunuolis, tai reiškiasi, nieko ir negalėsi, net į kokį nors superstą VPI nepriims. O tai iki komjaunimo dar privalu būdavo būt pionierium, kai sakant, sąlyga tokia.

Šiais laikais Lietuvoje komsamolo oficialiai nėra, kaip ir nėra oficialiai komunistų. Tačiau turime puikų, gal net ir geresnį, viso to reikalo surogatą - jaunimiečius.

žr. dar