Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


VLKSM

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

VLKSM - tai tas pats komsamolas tik kad mandriau sutrumpintas. Kaip kad turėjo būti ВЛКСМ - Всесоюзный Ленинский Коммунисти́ческий сою́з молодёжи - tipo VLKJS‎ - Visasąjunginė komunistinio jaunimo sąjunga. Ale liaudis visada gi kreivai numąstydavo ir sakydavo "возми лопату копай себе могилу" (Paimk kastuvą ir kaskis sau kapą)

Tuo metu Lietuva gyveno tokioje sąjungoje kuri vadinos TSRS – tarybų socialistinių respublikų sąjunga.

Tarybų ne dėl to, kad rajonus valdo savivaldybių tarybos, o dėl to, kad kažkada buktai buvo tokios darbininkų tarybos kurios kažką darė ir t.t. Nesiplečiant tai tokia valdymo forma – kaip kokia demokratija ar anarchija.

Socialistinių, ne dėl to, kad kokie nors socialdemokratai S.Kairio įkvėpti, A.M.Brazausko atkvėpti ir t.t. valdo tą šaly. Vyrams visados patinka ką nors statyti, tai jie statė patys nežino ką, bet tai vadino socializmu. Tai toks aktas, kai kiekvienas turi stengtis kiek gali ir kiekvienam reikia suteikti tiek malonumo, kad tam užtektų.

Respublikų ir be aiškinimo aišku kad nekalbam apie Vytauto žiniaskLIEdos priemones. Buvo toje sąjungoje 15 respublikų. Visos turėjo raudonas vėliavas su spalvotais pakraščiukais ir herbą kuriame viduryje buvo jų garbinimo objektas Pjautuvas ir kūjis , o aplinkui bybis. PVZ. Baltarusijos 8 varpos, Rusijos net 14 varpųKlasifikacija.jpg, bet tokios visos trumpos. Tik gruzinai ir armėnai nefetišavo varpų ir dėl to jų ant herbo nedėjo. Žemėje Lietuvoje jau tuo metu ąžuolai žaliavo tai kūjis buvo garbinamas ne tik varpomis bet ir giliukais.

Sąjunga irgi aišku, sujungė ir laiko.

Po tokio aiškinimo dabar supraskite Visasąjunginei reiškia, kad visos tos sąjungos ( TSRS) ,

Lenino – čia toks žmogus buvo, po teisybei jis nei tos organizacijos pradėjo nei dar ką veikė su ja. 1924 m. organizacijai suteiktas Lenino vardas , nes 1924 metais iškankintas sifilio tas Leninas sausio 21 dieną numirė

Komunistinio – reiškia tokio, kuris nori ( apsimeta) būti komunistu

Jaunimas – tai TSRS gyventojai nuo 14—iki 28 metų amžiaus. Kaip matote TSRS jaunimas buvo jaunesnis jei ES visais 7 metais. PASTABA Nuo 28 metų nebeimdavo į kariuomenę 2 metams būtinąją tarnybą atlikti.