Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Ekspropriatorių ekspropriacija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Ekspropriatorių ekspropriacija - tai kai ką nors apiplėši ar kažką pavogi, todėl kad vogi iš engėjų, kurie tave išnaudoja, arba jei ir ne tave, tai ką nors kitą, o jei ir ne ką nors kitą, tai palaiko išnaudojimą kaip nors, ir todėl visvien nusipelno būti apvogtais ir apiplėštais. Senais XIXa. pabaigos ir XXa. pradžios laikais ekspropriatorių ekspropriacija buvo labai naudojama bolševikų partijos finansavimui ir dėl to nagrinėjama išsamiai ideologiškai.

Taigi, tais laikais ir buvo įvardinta, kad, pvz., traukinių apiplėšimas, jei jį įvykdo kompartijos nariai, yra geras darbas, nes jis skirtas kompartijos nariams pafinansuoti. Taip pat ir kiti apiplėšimai irgi yra geras darbas.

Šiais laikais šitaip paaiškinamas, pvz., per riaušes vykdomas parduotuvių plėšimas ar netgi šiaip žmonių apiplėšimai. Nes tai duoda pinigus riaušininkams, kurie yra engiamoji klasė ir taip gaunasi, kad engiamieji eksproprijuoja lėšas iš engiančiosios klasės. Dar kiti sako, kad aiškinimai apie tai, kad vogti negalima - tai tiesiog kažkokios dogmos, kurias reikia laužyti.


Dar žr.


1200px-Red stylized fist.svg.png
Tai tolerantiškas puslapis, nes Ekspropriatorių ekspropriacija - tai marksistinė leftizmo būtinybė kovoje prieš nusikalstamą imperializmą!

MarksizmasKlasių kovaImperializmasKultūrinė apropriacijaRadikalusis feminizmasRaudonosios lervosNaujoji KairėHerbert Marcuse1984LiumpenproletariatasRevoliucinė kovaPermanentinė revoliucijaACABAntifaAntiantiantifaAntiantiantiantiantifaSocialistaiGentrifikacijaEkspropriatorių ekspropriacijaApropriatorių apropriacijaAkseleracionizmasNeomarksizmas

Siaures koreja.png