Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Apropriatorių apropriacija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Apropriatorių apropriacija - tai nusavinimas teisių iš tų, kas turi kažkokias teises į kažkokį tai kultūrinį, meninį ar ekonominį dalyką. Tai yra panašiai kaip ekspropriatorių ekspropriacija, tiktai pastaroji yra kalbant apie konkrečius dalykus, pvz., pinigus, o apropriacija - tai kalbant apie, pvz., autorių teises ar kažkokią kultūrinę nuosavybę ir panašiai.

Apropriatorių apropriacija yra labai geras paaiškinimas viskam, ką daro šiuolaikiniai leftistai, o taip pat ir šampaniniai socialistai. Pvz., jei leftistas nešioja Adidas ar Gucci drabužius, geria Coca Cola gėrimus, valgo MacDonalds ir panašiai, tai yra ne kapitalistų rėmimas, o apropriatorių apropriacija, nes leftistas nusavina kultūrinį tų prekės ženklų aspektą iš savanaudiškų nusavintojų, taip padidinadams kultūrinę lygybę visuomenėje.

Tuo pat metu, jei tokį veiksmą darytų ne leftistas, tai bus jau nusikalstamas eksploatatorių klasės palaikymas.


Dar žr.


1200px-Red stylized fist.svg.png
Tai tolerantiškas puslapis, nes Apropriatorių apropriacija - tai marksistinė leftizmo būtinybė kovoje prieš nusikalstamą imperializmą!

MarksizmasKlasių kovaImperializmasKultūrinė apropriacijaRadikalusis feminizmasRaudonosios lervosNaujoji KairėHerbert Marcuse1984LiumpenproletariatasRevoliucinė kovaPermanentinė revoliucijaACABAntifaAntiantiantifaAntiantiantiantiantifaSocialistaiGentrifikacijaEkspropriatorių ekspropriacijaApropriatorių apropriacijaAkseleracionizmasNeomarksizmas

Siaures koreja.png