Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Revoliucinė kova

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Revoliucinė kova - tai klasių kova, nukreipta į santvarkos pakeitimą priverstiniu būdu, kur valdančioji klasė būtų priversta atiduoti savo valdymo svertus engiamąjai klasei. Tokiu būdu valdžia pasikeistų ir būtų įvykdyta totalinė ekspropriatorių ekspropriacija, dėl kurios visi pasidarytų laimingi.

Deja, kaip įrodė Herbert Marcuse, revoliucinė kova nuslopsta savaime, nes engiamieji susitaria su engiančiaisiais taip, kad visiems būtų geriau ir gaunasi win-win situacija, kuri yra prakeikta ir labai bloga, nes visa revoliucinė kova baigiasi, nes visi būna patenkintais.

Todėl ir reikia kurti naująją kairę, kuri augintų revoliucinę kovą taip, kad visi būtų vieni kitais kuo labiau nepatenkinti, ir dėl to viskas būtų kuo blogiau. Taip kad gautųsi lose-lose situacija. Tiktai tada revoliucinė kova gali laimėti.


1200px-Red stylized fist.svg.png
Tai tolerantiškas puslapis, nes Revoliucinė kova - tai marksistinė leftizmo būtinybė kovoje prieš nusikalstamą imperializmą!

MarksizmasKlasių kovaImperializmasKultūrinė apropriacijaRadikalusis feminizmasRaudonosios lervosNaujoji KairėHerbert Marcuse1984LiumpenproletariatasRevoliucinė kovaPermanentinė revoliucijaACABAntifaAntiantiantifaAntiantiantiantiantifaSocialistaiGentrifikacijaEkspropriatorių ekspropriacijaApropriatorių apropriacijaAkseleracionizmasNeomarksizmas

Siaures koreja.png